Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van valamilyen film vagy...

Van valamilyen film vagy dokumentumfilm a Bolygo Hollandival kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A karib tenger kalozai-t mar lattam,valami mas kellene.
2010. dec. 6. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A bolygó hollandi (mármint konkrétan ez a címe:D), meg van egy ugyanilyen címmel opera is ^^
2010. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hol tudnam letolteni vagy online nezni??eddig 4 torrent oldalbol egyiken se talaltam...
2010. dec. 6. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

spongyabob? bocs a poénért :-)



A bolygó hollandi(The Flying Dutchman, 2001)

2010. dec. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én láttam régebben egy doku-ismeretterjesztőn egy játékfilmbe oltott verziót valamelyik ilyen profilú csatornán, de már nem tudom, melyik lehetett az. Segíthet, hogy valószínűleg máshol is leadhatták már, ha esetleg nem is magyar nyelven. Minden esetre valami olyasmire lyukadt ki a végén, hogy ha a létezésére utaló nyomokat, egyes írásokat hitelesnek tekintünk, akkor -bár nem úgy, ahogyan a legenda és az opera előadja, de igen érdekes élete lehetett, és sok adalékkal szolgál a korabeli történelmi kutatásokhoz. Nem volt teljesen hablaty. Talán érdemes lenne utánakeresni torrent oldalakon is. Mivel nem volt egy akciófilm, valószínűleg nem sokan sírtak akkoriban azért, hogy újra leadják a tévében. A Karib tengeres agylükkeneteket meg hagyjuk szerintem, azok a dollárról szólnak...
2012. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nCore-ról a napokban töltöttem le.
2015. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!