Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Szökés 5. évad?

Lesz Szökés 5. évad?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A sztorit lezárták, Scofield meghalt.
2010. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor ez kamu ?

2010. dec. 7. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:

wow, erről nem hallottam.


remélem lesz valami jó sztorijuk a feltámadásra, nem ilyen "Bobby Ewing álmodta az egészet" lesz.

2010. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A cikk alatti kommentek lassan másfél évesek. Ha folytatódott volna, ahogy megírták, akkor ennyi idő alatt már el kellett volna kezdeni legalább forgatni hogy aktuálisnak mondható legyen a bejelentés.


Maga a cikk is a befejezést után két hónappal lett megírva, amikor még javában a köztudatban volt a sorozat, és lezárása. Akkori népszerűségéből kiindulva nem lett volna meglepő egy bejelentett ötödik vagy akár hatodik évad. De most ennyi idő eltelt, és azóta lényegében nem is volt szó ilyenről, valószínű hogy marad a 4 évad + lezáró rész.

2010. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hazzard válasza:

lessz.es mar szerintem forgassak.

figyeljetek

schoofield lehet hogy csak el tunt

es nem hiaba irjak ki az rtl olalra hogy lessz

mar hallotam rolla hogy lessz!

2013. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hazzard válasza:
remellem segithettem neked!
2013. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!