Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmondaná valaki, hogy ki ez...

Elmondaná valaki, hogy ki ez férfi a született feleségekben?

Figyelt kérdés

Ki az a férfi a született feleségekben, aki az e heti részben (a 6. évad záró epizódjában) Susanék házába költözik be? Sajnos nem az elejétől láttam a sorozatot.

Előre is köszi a választ!


2010. dec. 9. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
a narrátornak, aki öngyilkos lett a volt férje
2010. dec. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, és miért olyan nagy dolog hogy visszatért? Hogy tűnt el? Illetve van-e jelentősége, hogy épp Susanék házába költözött be?
2010. dec. 10. 08:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Már rég láttam, de elrabolták kiskorában Mike fát, Zach-et, aztán Mary Alice öngyilkos lett, Paul kinyírt pár szomszédot, aztán kiderült minden és lecsukták és nagyjából ennyi.(javítsatok ki, ha tévedek, mert nagyon rég láttam már)
2010. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dee valami olyasmi van ,hogy valami szomszéd nő eljátszotta a halálát ,úgy hogy levágta az ujját,és azért került börtönbe,de a nőt megtalálták ,így Paul-t kiengedték,és most a nyanya van börtönben. És a nő bentről forral bosszút,Paul meg ott a kertvárosban.

Én is nagyon rég láttam és arra emlékeztem hogy kicsoda,de a történetükre nem. Most a 7 évadból megnéztem az első 3 részt kb és valami rémlik,de majd kiderül.:D

2010. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt aki eljátszotta, de egyet meg is ölt, úgy emlékszem.És annak a tesója játszotta el, hogy meghalt, hogy lecsukják Pault.
2010. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen ,igen neki ölte meg a testvérét,és azért csinálta.Csak azt nem sikerült rábizonyítani.
2010. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és most Paul azért tért vissza,hogy bosszút álljon mindenkin,amiért nem hittek neki...
2010. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Viszont van itt egy dolog! Az a nő, aki eljátszotta, hogy Paul levágta az úját(Felicia Tilman), annak a lánya lett Paul felesége(Beth Young)...amire a 7es évad 11es részében jön rá Paul!
2011. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!