Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Narnia 3...

Mi a véleményetek a Narnia 3 -ról?

Figyelt kérdés
Érdemes megnézni? 3D-s változata milyen?
2010. dec. 22. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos csalódás volt. =/ Nem olyan jó,mint pl az első.
2010. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyszer meg lehet nézni, de azt az élményt, amit az előző részek adtak nem adta vissza


nem éri meg szerintem a pénzt érte, max amikor kijön dvd-n

2010. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Remek feldolgozás, de sajnos a könyv maga nem egy nagy durranás. Tilda Swinton (filmközben kiderült, kb 10 mondata) miatt néztem meg, az első részt nagyrészben miatta szeretem annyira. A Caspian hercegtől sem voltam elájulva, a harmadiknak pedig néhány részét kifejezetten untam. A cselekmény nem volt a legizgalmasabb, legeredetibb (persze volt néhány részlet, ami miatt érdemes fejet hajtani C.S.Lewis előtt)... nem nézném meg kettőnél többször.. másodjára is majd később.
2010. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
TÖK JÓ A HÜLYEGYEREK A Z UNCSITESÓMRa hasonlít
2010. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

XD!

Jusztisz? :)


Nos... vélemény: C.S. Lewis drágám nagyon gyerekesre írta meg a könyveket, aminek én sem örülök annyira. De ez a mai világ hibája. Túlságosan vágyunk a valósághű dolgokra, a minél jobb átélhetőségre. C.S. Lewis korában a gyerekeknek elég volt csak annyira átélni a kalandokat, mint ahogy a kedves író leírta azt. Én 2szer olvastam ki mind a 7 kötetet, s már harmadjára is elkezdtem.


A filmek mások kicsit, mint a könyvek. Volt, mikor csalódtam, főleg a Caspian herceg c. filmben, mert sokban más, mint a könyv. Azonban már látom az értékeit a filmeknek, látom, mit látott Andrew Adamson filmrendező.


Anno írtam egy házi dolgozatot Narniáról, s írtam benne, hogy a 3. részt vagy nagyon elszúrják, vagy marha jó lesz. Ugyanis más a rendező és a zeneszerző is.

Nos... szerény véleményem szerint nagyon jó lett!

Sok mindenben más, mint a könyv, de mégis jobban kiemeli azt, amit a könyv mondani akart. Az író nem tudta annyira kézzelfoghatón elmagyarázni azt, amit akart, de ez a film elmagyarázta. Ezért fejet hajtok a rendező előtt.


Én nagy Narnia fan vagyok, de tudom kritikus szemmel is nézni a dolgokat. S elfogadom, ha mások találnak kivetni valót vagy a filmekben vagy a könyvekben.

Azonban azt elég felháborítónak tartom, hogy csak azért véleményezek valamit, hogy felidegesítsem a másikat.

Szerintem ez szánalmas.


Viszont a Narnia nem az XD


Kedves kérdező! Szerintem nagyon érdemes megnézni a 3. részt, attól függ, milyen típusú ember vagy. Ha nem értetted az előző két rész mondani valóját, akkor talán a mostaninak sem fogod.


3D-t nem ajánlom, azon néztem, de észre sem vettem, hogy azon nézem, mert semmi különleges élmény nem volt benne. Nem jöttek ki a vászonról a figurák, stb... sztem elég csak a sima 2D.

Ha 3D-s filmet akarsz nézni, akkor nézd meg az Avatart. XD

2011. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

az előző vagyok...


amit írtam, hoyg felháborító, hogy csak úgy beszóloganak emberek, nem egészen erre a topikra értettem, csak olvastam máshol is Narniáról, s ott több ilyen van, amit írtam, hogy utálok. Ezért remélem nem veszitek a szívetekre, amit írtam :)

2011. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!