Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szerelem nevében c. sorozatb...

A Szerelem nevében c. sorozatban Paloma a végén kivel jön össze? Carlota meg fog halni? Hogyan? Romináról ki fog derülni, hogy nem Emilianotol terhes?

Figyelt kérdés
Le tudná vki írni?
2010. dec. 23. 16:17
 1/4 anonim válasza:
100%

Romina Hermannal jön ösze, Paloma Emiliánóval. Carlota nem fog meghalnni, de tolókocsiba kerül és börtönbe, de addig ki fog nyírni néhány embert. De ha rákeresel a youtube-on, beírod hogy EN NOMBRE DEL AMOR kidob egy csomó részt.

kriszti

2010. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Paloma a végén Emiliano-val fog össze jönni.

Carlota nem fog meghalni, hanem leesik a templomról, nyomorék lesz, és a börtönben lesz.

Azt nem tudom, hogy ki fog-e derülni, de SZERINTEM igen.

2011. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy kiderül mert a dns teszt kimutatja meg a végén romanának is be kell vallinai hogy csalva akrta emilianot magához láncolni
2012. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Carlotta nem hal meg. Sajnos. így élete végéig szenvednie kell a börtönben nyomorékként. Én nagyon sajnálom szegényt. De hát ő volt az aki nem élt az utolsó eséllyel amit adtak neki miután meg akarta ölni Dr.Bermudezt.
2014. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!