Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol kezdjem el nézni a bleach-et?

Hol kezdjem el nézni a bleach-et?

Figyelt kérdés
Egy pér részt már láttam belőle. Elakarom kezdeni nézni, de nem akarok rögtön bekapcsolódni kb. 250től szeretném elkezdeni. Jó lenne így? Azokat a részeket láttam amikor elmennek kiszabadítani Ichigo "barátnőjét" a narancssárga hajút, a gyógyítót. Meg azt hiszem a 123-134ig láttam. Ha most elekezdem nézni 250től fogom érteni a lényegét és semmi komolyabb dologból nem maradok ki? A lényeget kiszűrtem meséből tudom miről van szó és hogy miért edzenek stb.
2010. dec. 26. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy az igazán izgi részek most kezdődnek.De érdemes megnézni elörröl mert vannak nagyon jó részk.Pl nemárt tudni hogy hogyan tanulta meg a ban-kai t stb.
2011. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem nézd meg az elejétől mert én is pont ott kezdtem el nézni hogy elmennek kiszabadítani Orihimét ( a narancs hajút(am ő vörös xD)) és én is valamennyire értettem, aztán elkezdtem nézni az elejétől és mindent megértettem. Mer azért tényleg nem árt tudni pár alapvető dolgot mondjuk a szereplőkről vagy mondjuk hogy mik is a hollowok (lidérdek) meg hogy Ichigo hogy sajátította el a ban-kai-t vagy hogy hogy kerül rá a lidérc maszk stb...


Tehát szerintem nézd meg az elejétől,lehet hogy kissé sok kb 100 rész de megéri :)

2011. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is most keztem el nézni a bleach-et én az 1.résztől keztem tök j eddig csak a narutot néztem de ez is nagyon jó
2011. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!