Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám letölteni...

Honnan tudnám letölteni ingyen a Death Note-Halállista élő szereplős filmeket?

Figyelt kérdés
És azt hallottam van egy 3. része. "L change the world" azaz "L megváltoztatja a világot" (?)...De L meghal a 2. részben nem ?
2010. dec. 27. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

*****


Regisztrálni kell csak. És igen valóban van egy 3. része amiben csak L-t láthatjuk. A második részben nem hal meg mert bár bele írta a nevét a listába de még 20 napig élhet. De a 3-mat nem érdemes megnézni szeretem a Death Note-t ám azonban szerintem a 3. egy 0. a másik kettőhöz képest.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egyébként közben utána néztem a 3. szerintem nem egy 0. leeht mert azt írják hogy ez az utolsó napjai miután beleírták a nevét a listába.
2010. dec. 27. 17:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem jóóó túl sok a felhasználó :/ valaki ötlet ?
2010. dec. 27. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen valóban sok a felhasználó összesen 95,000 de törölni fogják az inaktív felhasználókat az oldalon hogy mikor azt nem tudom, de nem soká. XD


És picit durván fogalmaztam meg azt hogy a 3.egyenlő a 0-val csak nem tetszik ennyi az egész.

2010. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!