Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? (Kérdésed...

Melyik ez a film? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egyszer már felírtam melyik film volt, de aztán véletlen kitöröltem a dokumentumot azt hiszem, hogy 2007-es volt és az ABC végén volt található, de ez egyáltalán nem biztos. Arról szól, hogy van, benne egy néger fickó olyan 35 éves lehet, eléggé duci és az elejére már nem emlékszem, de valahogy egy családnál kezd el lakni. Azt hiszem, hogy valami rossz emberek üldözik, és ezért bujkál. Ott a családnál tök hasznos lesz, és ott van egy ilyen kisgyerek, akit azt hiszem kosarazni, tanít meg, de ez nem biztos, de az biztos, hogy volt egy lány ilyen 15 éves lehetett, akit egy fiú mindig megbántott és a lány ezért ilyen fekete cuccokba járt és ilyen szerelmi bánata volt a néger pedig elvitte beszélgetni a vonatsín elé és akkor az a fiú megijedt és megígérte, hogy békén hagyja a lányt. Aztán végén pedig jött, hogy járjanak újra a lány pedig azt mondta neki, amit tanult a négertől, hogy fel is út le is út. Aztán volt egy ilyen kislány és egyszer jöttek azok a rossz emberek akkor a néger azt hiszem elvette a pisztolyukat vagy valami ilyesmi és akkor abból adódott egy kisebb poén, de arra már nem emlékszem hogy-hogy volt. A végén elkezdték üldözni azok a rossz emberek akkor ő ott futott be szaladt a McDonald’s-ba és ette futás közbe a sajtburgert annak a családnak apja is elkezdett vele futni közben pedig a családot fogva tartották és akkor a végén valahogy ott fény derült pár dologra és valahogy még élhetett a családdal tovább, mert egy ilyen happy end keretében megmondták neki, hogy szükségük van, rá mert, hogy mennyit segített. A film, vígjáték volt és egyszer talán láttam az RTL klubbon is régebben szóval az nem biztos, hogy 2007-es és 2008-09 környékén többször láttam az HBO-n. Bocsi ha hosszú lett és köszönöm annak aki ezt végig olvasta.
2010. dec. 29. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A szív bajnokai (The Blind Side)


De nem vagyok biztos benne, de nekem ez ugrott be arról amit leírtál

2012. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az de azért kössz.
2012. jan. 22. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!