Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kék lagúna című filmben a...

A kék lagúna című filmben a fiú és a lány végül megmenekülnek és nem halnak meg? És ennek a filmnek van folytatása?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

pár perce raktam fel ezt a kérdést x) Egyébként nem tudom még, hogy mi a vége, de folytatása van. Vagyis nem ők játszanak benne. Vagy valami ilyesmi...

[link]

2010. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm és várom a válaszokat még
2010. dec. 29. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
asszem a gyerek menekül meg, aki sajnos újra hajótörést szenved, aztán kezdődhet minden előlről:)
2010. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen, a szülők meghalnak, és a kisfiú menekül meg, aki hajótörött lesz egy nevelőnővel asszem és egy kislánnyal.
2010. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem és még annyiban segítenétek h segítenétek egy letöltést találni a második részhez lédszíves?
2010. dec. 29. 22:55
 6/7 anonim válasza:
A könyv szerint az a vége, hogy a matróz azt mondja: nem haltak meg csak mélyen elaludtak. Utána leírja, hogy mind a hárman lélegzenek, tehát élnek. Viszont a 2. részt úgy írták meg, hogy csak a kisfiú maradt életben ( a csónakban), akit felvisznek a hajúra. Valami járvány tör ki, ezért egy nővel és lányával beteszik őket egy hajóra. Kikötnek, a nő meghal pár év múlva, és a többi már majdnem ugyanaz....
2010. dec. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem nem halnak meg,mert akkor a matróz azt mondaná.Minek szépítené?Úgyis megtudná az öreg!És szerintem az tök mindegy,hogy milyen folytatást csináltak neki,mert az első számít,és utána már akármit ki lehet találni.És amit előttem írtak,hogy a könyvben leírják,hogy lélegeztek meg minden.Úgyhogy szerintem tuti nem haltak meg.És különben is,nem létezik gyomormosás?Mondjuk akkor még lehet hogy nem,de hánytatás biztos.Tuti túl lehet élni...Azért a könyv szó szerinti vége érdekelne...
2010. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!