Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik Jackie Chan film?

Ez melyik Jackie Chan film?

Figyelt kérdés

na arra emlékszem, hogy az elején Jackie meg egy társa egy vidámparkban vagy hol kerestek valakit, vagy valakiket. Felmásztak mind a ketten egy magasabb létesítményre, hogy körül nézzenek. Jackie meglátta és oda szót a társának, hogy: "Riki(vagy hogy írják)! Lefelé!" na erre a mondatra emlékszem. aztán a társát elrabolják. A filmben benne van még Sammo Hung is, meg asszem 4 másik barátja, akiknek a szereplése tölti ki a film javát. Aztán be kerül egy nő is a képbe, elviszi asszem Japánba Sammo-t és ott megmutatja Jackie képét, hogy ismeri-e? Aztán volt még olyan is, hogy az a csaj meg Sammo egy házban vannak ahol, elkezdenek verekedni pár betörő maszkos emberrel, és itt mondtak vmi olyasmit h: "Egy sem szökhet meg. Csak ketten vagyunk!" erre megjelenki Jackie is és erre mondja h: "Már hárman!"

Aztán meg a film végén egy elvarázsolt kastélyba megy be Jackie valamiféle hülye maszkban, aztán ott bunyóznak.

Nagyjából erre emlékszem. Nagyon régen láttam már és valami olyasmi volt a címe h Vigyázat nyomozunk. Nos én ennek utána jártam, találtam is egy ilyen című Jackie Chan filmet Sammo Hunggal, gondoltam h ez lesz az. Erre valami teljesen más film. Aztán találtam egy olyat is h Vigyázat (már megint) nyomozunk! erre leszedtem azt is és ugyan az mint a másik. most már tényleg nem tudom h mi lehet a címe, pedig már nagyon rég óta keresem azt a filmet. aki felismerte esetleg az írja már le legyen szíves, hogy mi a címe. de ha kérhetem olyan címet adjon meg ami tényleg ezt a filmet takarja.

Köszönöm


2011. jan. 1. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a Vigyázat, Nyomozunk! című film, és Yuen Biaot rabolják el a film elején.

Jó kis film.

2011. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi! csak az a baj h meg próbáltam letölteni, de eddig az ÖSSZES letöltési link ami ezzel a címmel és tartalommal futott, az vmi más film volt. mondjuk ugyan azok voltak a szereplők de teljesen más film. már vagy huszadjára töltöttem le ugyan azt, mert minden oldalon ahol fent vannak (Vigyázat nyomozunk és Vigyázat (már megint) nyomozunk!) két különböző film de akármelyiket szedtem le eddig minden letöltési link alatt ez a másik film volt. nem tudod esetleg h honnan lehetne tényleg EZT a filmet leszedni? mert nagyon kéne már

köszi

2011. jan. 2. 22:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Hmmm ... Majomparádén kétszer is fenn van, de nincs seeder jó ideje, és a pakkban meg kétszer van meg ennek a filmnek a második része, pedig az első két részt írták !!!

Isten valamiért azt karja, hogy ne nézd meg.

Amúgy DVD -n meg lehet venni, nekem is meg van eredetiben.

2011. jan. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen ezen gondolkoztam már h Isten keze lehet a dologban :D

tudnál adni linket h honnan vehetem meg(nem mintha nem ismerném a google-t), csak ha megint a másik film lesz akkor besz@rok :D

2011. jan. 4. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Én az Odeonban vettem még 2 éve, de azóta megszűnt a voltjuk, csak kölcsönözni lehet, de úgy látom, hogy nincsen a listájukban.

Amúgy szerintem más boltokban, plázák üzleteiben, az Árkádban, vagy a West Endben meg lehet venni, de így hirtelen találtam helyet, ahonnan le lehet szedni. Nem tudom, hogy itt próbálkoztál e már:


*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a linkeket de ezt már leszedtem egyszer és ez is a másik rész. tudnál nekem képet linkelni, hogy milyen a dvd tokja? csak hogy nehogy véletlenül a másik filmet vegyem meg ha arra kerülne a sor :)
2011. jan. 5. 15:10
 8/11 A kérdező kommentje:

vagy várj találtam egy ilyet a vaterán:


[link]


szerinted ez az?

2011. jan. 5. 20:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Bizony! Ez van meg nekem is.
2011. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben már meg is rendeltem! köszi a segítséget :D
2011. jan. 6. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!