Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok! Mit szerettek ennyire...

Lányok! Mit szerettek ennyire a Twilight-ban?

Figyelt kérdés
Én 1 szer véletlenül megnéztem. Nem azt mondom h szar, de nem értem miért lett ilyen felkapott film.
2011. jan. 2. 19:49
 1/6 Nevaeh ***** válasza:

Nekünk valami olyat mondott az irodalom tanár,hogy a mai embernek mint ahogy a középkorban is romantikára van szüksége.Középkorban volt nagyon népszerű az ilyen történet.


Meghát jó pasik vannak benne.Azt tegyük hozzá azért.

2011. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem tetszik.


Azt hiszem nagyon sok nő azért rajong ezért a fércmunkáért mert pocsék a szerelmi élete.

Van egy 100%ig tökéletes gazdag pasi, az örök élet és tökéletes szépség reménye, eltúlzott érzemi szál. Melyik nőnek ne kellene? Ha megnézed, az egész szereplőgátda tökéletes emberekből áll akik körberajongják a rút kiskacsát. Miért is? Mert miért ne.

Komoly, reális veszekedés nincs. Negatív tulajdonságok nincsenek. A dráma nagy része abból fakad, hogy Edward annyira szereti Bellát, hogy inkább távoltartja magát tőle... És egyébként mit csinál? Mármint bellán kívül? Semmit!

Igazi, személyiséggel rendelkező emberek nem így viselkednek még egy kiemelkedően ideális kapcsolatban sem.

Barbie világ tizen-huszonéveseknek.

2011. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elsőnek a filmet néztem volna meg valószínűleg én is így gondolnám, mivel elég gyengére sikerült eddig mind a három. De a könyvek nagyon jók. Szerintem.

Nekem azért tetszett meg, mert szeretem az olyan szerelmes történeteket, ahol a szerelmeseknek meg kell küzdeniük a szerelmükért.

2011. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de szánalom ezek a könyvek meg a filmek is. Az első rész még jó, de a többi egy nyál... Én az egészet egy filmmé gyúrtam volna össze, annyira sablonos a története...Szóval nekem nem tetszik.
2011. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
Persze mindenki aki azt mondja hogy sablonos vagy uncsi a azért mondja mert nem olvastas a önyvet..:D én olvastam mind a 3 at és nagyon jók :D sokkal jobbak mint a film. bár a 3. rész nagyon jólett filmbe :D de csak a jól kivitelezett farkas vs. vámpír harcok miatt :D maga a kérdésre a válasz az hogy azért szeretik mert ez a jó film összetevője: jó szereplők + akció + egy kis romantika :D
2011. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és nekem tetszik :)
2011. jan. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!