Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem idegesítő, hogy a Tv2 és...

Nem idegesítő, hogy a Tv2 és az RTL egy azon este vagy 3 fajta bűnügyi vagy kórházas sorozatot ad le bizonyos napokon?

Figyelt kérdés
Érthetetlen számomra,hogy minek 1 fajtából ennyit leadni,sokan néznének vígjátkokat és egyéb jó filmeket...menjenek a .....ba
2011. jan. 3. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
kötelez valaki hogy nézd?
2011. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van távirányítóm, meg hetvenakárhány' csatornám, szóval nem idegesít.
2011. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

én is utálom ezt...

még jó hogy nem így van sorban:

grace klinika

doktor house

vészhelyzet

szentek kórháza


azután pedig

csi miami helyszínelők

csi new yorki helyszínelők

csi budapesti helyszínelők

csi kukutyini helyszínelők

csi afaszomtudjamilyen helyszínelők

2011. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de elég idegesítő szerintem is... meg azzal is tele van a fszom hogy megöltek 3 embert meg elütöttek 8at meg bomba robbant tadzsikisztánban 150en meghaltak meg mittomén sok buz1ság kit érdekel... :/ márciusban lesz egy éve h nem nézek tv-t...
2011. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is az agyamra mennek már ezek a helyszinelős baromságok,nem igaz,hogy ez kell az embereknek.
2011. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja hát igen,így is a híradók is ezekkel vannak tele,meg kórházba is ki a fene akar kerülni?inkább nem nézem még távolról sem...
2011. jan. 4. 00:24
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Elég nagy butaság.Ha meg vesznek valami normálisabb scifi sorozatot,azt meg hajnali 3kor kell leadni,persze össze vissza.

A bsg-t 3x adták le és mindig a 2. résszel indítottak.A Hősöket meg vagy 5 év késéssel adják szintén hajnalban.

Ezekből a krimi,meg kórházasokból még 1 részt sem néztem,mert rohadtul nem érdekel.

2011. jan. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!