Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik a kedvenc, tartalmasabb...

Mik a kedvenc, tartalmasabb témákról szóló filmeitek?

Figyelt kérdés
Pl. drámák, vagy egyszerűen csak olyan filmek, amiknek van tartalmas, szép, tanulságos mondanivalójuk.
2011. jan. 5. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

My Name is Khan


Adott egy autista muszlim férfi, aki Indiában nő fel, és mikor az édesanyja meghal, akkor Amerikában élő bátyja veszi magához, akinek a felesége diagnosztizálja, hogy aspergeres. Szerelmes lesz, feleségül vesz egy hindi nőt annak gyerekével, és mindenki boldog, míg meg nem történik a 9/11. Mikor a felesége elhagyja, hogy visszaszerezze a szerelmét, elindul keresztül Amerikán, hogy elmondja az elnöknek, a nevem Khan és nem vagyok terrorista.

2011. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hú, én imádom az ilyen filmeketxD

Például sok ilyen kosztümös filmet, mint például Jane Eyre, Büszkeség és balítélet, Amadeus(Mozart élete), Dorian Gray.

Akkor egyéb kedvencek: Kóristák(az összes fent említett jelző illik rá:), Pénz beszél(ennek is nagyon sok mondanivalója van, nem mellesleg AL Pacinós:)

A hullám, Egy asszony illata(ismét Al Pacino:), A boldogság nyomában, Mindenki megvan.

Ezeket nagyon imádom, csak ajánlani tudom:))

2011. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fahrenheit 451
2011. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az időjós. Nicolas Cage van benne, kínlódó bohócból átalakul erős, magáért kiállni képes emberré. Nagyon jó.

Angyalok városa is tetszik.Nicolas Cage van benne(nem vagyok rajongó) és Meg Ryan.Egy angyal beleszeret egy emberbe és ő is emberré válik. Ez romantikusabb.

2011. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Tetszett még: Egy gésa emlékiratai

Tudom ajánlani.

2011. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!