Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez? SEGÍTSÉG!

Melyik film lehet ez? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Régen láttam egy filmet, asszem volt benne három férfi(az egyik néger volt - színes bőrű). Mennek repülővel aztán madarak mennek a motorba és le kell szállniuk (vagy lezuhannak - asszem), aztán egy erdőbe vannak ahol megvágja a néger az ujját és a véres kendőt kiteríti és este az erdőben megtámadja őket egy medve a vérre jött a fenevad, és a négert meg is öli. Valami ilyesmi a tartalma. Segítsetek.
2011. jan. 5. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, egy Anthony Hopkins-filnre gondolsz. Egy idős, egy fiatal (valamelyik Baldwin fivér) és a néger a hegyekben vannak, a fiatal az öreg feleségének a szeretője és el akarja tenni láb alól, aztán együtt menekülnek a medve elől, végül a fiatalt megöli a medve.

Ez az? A címét nem találtam, de így el tudsz indulni.

2011. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amire az első válaszoló gondol, az A vadon foglyai, viszont abban nem hárman mennek a hegyekbe, hanem csak ketten, és ott a medve azt hiszem nem is öli meg egyiküket sem, hiába nagy harc.. bár erre most pontosan nem is emlékszem.


Sajnos az általad leírt film nem rémlik, melyik lehetne. Max színészekből lehetne kiindulni, ha tudsz legalább egy színészt név alapján..

2011. jan. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tom pontosan. Kb. még annyi hogy az egyiküknek talán szülinapja volt és megijesztették azzal, hogy beöltözött valamelyik haver medvének - ez még az elején volt. Aztán amikor lezuhannak vagy leszállnak egy kis piros légcsavaros repülővel akkor vannak az erdőbe és tüzet raknak éjszaka a néger elvágja a kezét- vagy az ujját és jön a medve a vér szagára. Aztán mindenki menekül, asszem az egyiknek még kése is van. A medve elöl futnak és átmennek egy szakadék felett egy kidőlt hosszú fán, és a medve rázza és talán leesik valaki. Az bizti hogy a néger hal meg. (Asszem van egy kicsit idősebb is benne-de ez nem biztos.) Hátha tudja valaki.
2011. jan. 6. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a vadon foglyai. Az első jól írta.
2011. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok..

..akkor bocsi, ezekszerint túl rég láttam már a filmet.. tökre nem így emlékszem rá - mmint nem rémlett, hogy hárman indultak volna el, stb.

2011. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. jan. 7. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!