Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemények Az árva (Orphan)...

Vélemények Az árva (Orphan) című filmről?

Figyelt kérdés
Én már láttam,kiváncsi vagyok,ti milyennek láttátok,majd én is írok véleményt :)
2011. jan. 8. 13:31
 1/6 anonim válasza:

Az, hogy ezt a kérdést már többen feltették.

Amúgy egy nagyon jó film, nekem tetszett, sokszor megnéztem már.

2011. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy ki volt már írva egyszer. Én azt kértem,hogy szedjétek össze,mi tetszett\nem tetszett a filmben,Estherben...!
2011. jan. 10. 15:40
 3/6 anonim válasza:

Engem nagyon megfogott,ilyen jó horor vagy nemtom milyen tipusu film még nemfogottmeg egysem..

meg az a csajszi sem volt csunya.ugyértem szimpi volt.

2011. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az elején semmit nem sejtettem. Mikor örögbefoadják, kis okostojásnak és komoly gyereknek tűnt. Aztán továbbkapcsoltunk és amikor újra visszakapcsoltunk a filmre, pont kődarabot dob arra a madárra... akor kezdtem sejteni, h ez a csaj beteg, de gpondoltam, h mivel bibliát olvas, nem olyan elmebeteg idióta gyilkos, hanem valami jószándékú vagy nemtom :D xD bírtam, hogy sokszor jött az ijesztő zene és nem történt semmi :D azt a részt is bírtam, amikor eltöri a kezét, h az anyjára kenje, nagyon sok jó rész volt benne :D jó kis film
2011. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 noncsi784 válasza:
Kössz az infókat, én pont most töltöttem le a filmet, és én is szeretném megnézni. Az a vicces hogy a barátnőm régebben el kezdte nézni ezt a filmet, mert nem volt más a TV-ben, és először ő is azt hitte, hogy valami dráma film vagy hasonlo. Aztán mikor történtek az események mondta, hogy padlót fogott, mert egyik pillanatrol a másikra horrorfilm lett az esti nyugis programbol. De amugy nagyon tetszett neki!
2011. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Katet,az elhunyt magzatot és a kislányt sajnáltam a legjobban.A férfitől szemétség volt hogy jobban bízott egy idegenben mint a feleségében,ugy láttam hogy nem nagyon állt Kate mellé lenyűgözte az örökbefogadott lány mássága.Max mezítláb van a hóban de nem érdekli első neki hogy megmentse anyját ez szívhez szóló jelenet volt.De az utolsó reszt nem ertettem hogy mikor Eszter elmerült a vizben olyan melyre azcsak trükk felvétel volt vagy igazi és ha igazi hogyan szedték utána ki onnét?
2016. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!