Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak velem van baj, vagy az...

Csak velem van baj, vagy az IMAX 3D-ben más is csalódott már?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már másodjára voltam IMAX-ban (ToyStory3, TRON), és az a helyzet, hogy mindig csalódom.

A film elején beharangozzák, az IMAX logójával, azzal a fisszaszámlálóssal, hogy milyen jó 3D, de a moziban egyszerüen nem 3d-sek számomra a filmek. Jó, jó szebb mint a normális mozikban, de mégsem az van benne, hogy lemásznak a falról a dolgok.

Haverommal voltunk, ugyan ez a véleménye.


Ez ilyen, vagy velünk van a baj?


2011. jan. 13. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Tron-t nem IMAX kamerákkal forgatták. Szerintem sima digitális 3d-s. De nem tudom pontosan, szóval meg lehet cáfolni.


Ami pedig sima 3d, attól nem is kell sokat várni. Azért adják IMAX teremben, mert ott nagyobb a vászon.



IMAX 3d-ben láttam a NASCAR-t ami nagyon jól volt megcsinálva! Azt direkt úgy forgatták. Na az 3D volt!



Ez a többi csak digitálisan létrehozott 3D.

Nálunk nincs is normális IMAX 3D film. Vehetnének már egyet.

2011. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már már azt hittük, hogy ez az IMAX 3D cucc egy parasztvakitás. Majd ha esetleg véletlen az USA-ban járnék, akkor beülök egy filmre. Addig meg marad a torrent :D :)
2011. jan. 13. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak azt kell kinyomozni, hogy melyik filmet készítették igazi IMAX kamerákkal. A 40 percesek közül. Hosszú filmet biztos nem forgattak ilyen kamerarendszerrel. Nem is bírnák ki az emberek 2 órán keresztül.


Szerintem nézzétek meg a 40 perces Múmiák 3D: a Fáraók titkai!

Biztos sokkal jobb 3D élmény lesz!!

2011. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még csak egyszer voltam Imax3D filmen. Az alice csodaországbant néztem és az nekem nagyon tetszett, bár az is csak konvertált 3D volt de sztem jó volt.
2011. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na igen.


IMAX 3D, csak a 40 percesek közül kerülhet ki.

A többi normál film csak konvertált...

2011. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

IMAX 3D-ben láttam az Avatart. Frenetikus volt.

Valóban sokat számít, hogy valódi 3d-s kamerákkal rögzítik-e a filmet, pláne imax 3d-vel. Ha nem, a hatás egyszerűen nem lesz ugyanaz.

2011. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!