Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film aminek a végén...

Van olyan film aminek a végén tuti sírni fogok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg nem szerelem az alap történet. (Ja és ne a nevetéstől sírjak)
2011. jan. 14. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell ehhez film, kapcsold be a híradót.
2011. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Schindler listája. Közben is fogsz.
2011. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem bármelyik Drakula film bejön ilyen téren. Szegényt mindig megölik a végén.:D
2011. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ugyan ez szerelmes:


sweet november


[link]

2011. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A Schindler listája és az Édes november c. filmeket ismerem, de bizony mind kettő olyan amire gondoltam :)

Aki tud légyszi írjon még, ezeket pedig köszönöm.

2011. jan. 14. 13:16
 6/15 anonim ***** válasza:
My girl-első szerelem
2011. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Koizora c. japán dorama, sorazat. Doramaheaven-ről lehet letölteni. Az utolsó részt végigbőgtem.
2011. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Átkelő a halálba

Nem horror, mint ahogyan a címéből kiderülne, egy szegény emberrétegről szól, nem tudom már pontosan hol, kikről, a lényege, hogy igaz történet alapján készült, jennifer lopez szerepel benne, a történet, hogy van ezen a környéken, ahol a nők 24 órában dolgoznak egy gyárban szalagmunkásként, van valami idióta aki gyilkolássza a nőket ebből a rétegből, mindig találnak holttesteket, de van egy kislány, aki túléli. Jennifer egy híres amerikai újságírónőt játszik, aki le akarja írni ezt a sztorit, de nagyon belebonyolodik, a lánnyal nagyon jóba lesznek, meg akarja védeni, és egyszer még ő is beáll munkásnak, majdnem megölik, a kislányt aztán elhozzák, megírják a sztorit, mindenki elismeri, de nem akarják megjelentetni, mert súlyos vádak hangzanak el a bizonyos országgal szemben, ahol ez történik, hogy nem kapják el a gyilkost. Jennifer kiakad, mindent tönkretesz az irodában, üvölt, hogy ezt is ott csinálják, a kislány csak így kerülhet ki a nyomorból muszáj megjelentetni a cikket, stb, stb de nincs hepiend, a végén is mondják, hogy a nők gyilkolása tovább folytatódik.. Nagyon megható film, majdnem végig sírtam.. Attól függetlenül, hogy sírós film, elgondolkodtató, érdemes megnézni, akkor is, ha szomorú.

2011. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

ez az

2011. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem mindenképp.
2011. jan. 14. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!