Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bear Grylls, Ultimate Survival...

Bear Grylls, Ultimate Survival, A túlélés törvényei. Megrendezett az egész?

Figyelt kérdés

A kedvenc sorozatom lett az utóbbi időben és nagyon kíváncsi vagyok, hogy tényleg úgy zajlik-e a dolog, ahogy mi a képernyőn látjuk? Vagy szépen eljátssza, hogy nincs mit ennie, innia? Nagyon örülnék, ha nem csak egy "mese" lenne.

Még arra lennék kíváncsi, hogy a stáb hogy oldja meg az alvást, evést, stb..?

Ha bármit tudsz róla, vagy van saját véleményed a sorozatról kíváncsian várom. Minden érdekel a kulisszákkal kapcsolatban.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 14. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos megvan rendezve azt nemhiszem el hogy kint grönlandon vagy hol tüzet tud gyjtani gyufa meg gyujtó nélkül a - 30 ba mikor én volt hogy +30 ba nekem nem gyult meg a fa a gyujtó lángjától meg a papir se tuti meg van rendzve .de mikor megesazi a bogarat az igaz
2011. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
[link] egy kis érdekesség a műsorhoz
2011. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meg van rendezve mint a pankráció...
2011. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát azért a bloggal nem értek 100%-ig egyet. Minden lehetséges dologba belekötnek, ez nem tetszik. Bár, ők biztos jobban tudják. :))
2011. jan. 14. 22:53
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Lassan felfoghatnák már az emberek , hogy itt nem az a lényeg, hogy igazi , vagy nem. Bemutat túlékési technikákat, amiket jó ha tudsz alkalmazni vészhelyzetbe. Minekt tennék ki igazi életveszélyeknek Bear Gryllst? Most komolyan , nem hisztek egy idegen légiósnak , aki megmászta az Everestet? Lazán túl tudná élni a műsorokat , de miért kockáztatna ?
2011. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na jó, inkább nem is érdekel semmi. a lényeg, hogy nekem tetszik és szeretem, ezért nézem.:)
2011. jan. 14. 23:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is. :) Hajrá Bear :P
2011. jan. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Bemutatja a technikákat, persze ott a stáb, de szerintem Bearnek élesben sem okozna problémát az életben maradás.

Nemhiába volt az idegenlégióba évekig.

2011. jan. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
TV műsort készítenek, nyilván nem fogják hagyni, hogy a főszereplő (és az egész stáb) az első 5 perc után eltévedjen és/vagy kipurcanjon...vannak benne megrendezett részek is, a terepet is biztosan felmérik valamennyire a forgatások előtt, de én simán kinézem Bear-ből, hogy a legtöbb kunsztot élesben csinálja meg, mert élvezi.
2011. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!