Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még ehez hasonló animációs...

Van még ehez hasonló animációs film?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az ilyen groteszk meséket, mint a Coraline, Halott menyasszony és a Karácsonyi lidércnyomás van még valami ilyen ehhez hasonló?
2011. jan. 19. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan sötét de a Belleville randevú is elég elvont.
2011. jan. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rémrom


(nem láttam,de az előzetese alapján,olyan Coraline féle lehet...,bár annak is csak az előzetesét láttam,mert nem tetszik az ilyen stílus,és a többi amit leírtál nem is rémlik... xD)

2011. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Animék között biztos van.
2011. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Belleville-t még nem láttam, utánna nézek köszi :) A rém rom szerintem egyáltalán nem olyan, mert ezek kicsit animáció és gyurmamese között ingáznak, az anime meg szerintem végképp nem ide tartozik, én konkrétan az ilyen kinézetű mesékre gondoltam, de azért köszi a segítséget!
2011. jan. 22. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:

01-20 01:31- es vagyok.

A Belleville randevú groteszknek groteszk, de nem olyan sötét. Egyébként francia, de szerintem le lehet tölteni, és úgy tudom rajzolt.

2011. jan. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Igen 100%-ban rajzolt, és a társa is az Illúzionista (100%-ban rajzolt, ugyan az a készítő)

(L'Illusionist)

rendkívüli alkotás mind a 2. Vannak vicces jelenetek, rajzok benne, de ugyan akkor groteszk és enyhén depresszív megvilágítása egyedi külsőt kölcsönöz a filmnek. Nagyon szeretem mind a 2 filmet, de az itt felsoroltak között a favorit a Karácsonyi Lidércnyomás :)


Amúgy a 9 is hasonló film, bár az számítógépes...

2011. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oh, akkor már elkészült, olvastunk róla régebben, megnézzük köszi.
2011. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Amiről te beszélsz az a stopp-trükk animáció. Ehhez hasonló még mondjuk a Fantastic Mr. Fox és a nagyon az előkészületeinél tartó Pinocchio is ilyen lesz.

[link]

[link]

2011. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!