Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó animéket mondjatok MAGYAR...

Jó animéket mondjatok MAGYAR szinkronnal (? )

Figyelt kérdés

Valami hasonló kéne ezekhez :

D.Gray-man, Naruto, Soul Eater, Full Metal Panic!, Death Note, Lovely Complex meg ilyesmik.

Vagyis olyanok amikben a főszereplőnek különleges képességei vannak vagy az általános iskolai életes és hát bármi ilyesmi :D Ha értitek a fogalmazásom XDD

És mindez magyar szinkronnal ha lehet :) köszönöm :)


2011. jan. 20. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kaleido Star!(figyelj,először ezt fogod sztem gondolni:lányos szar,de sztem nagyon jó!Hidd el!Nekem a Naruto a kedvencem,már láttam az eddigi Shippuuden részeket is,így valamennyire csak egyezik az ízlésünk,igaz a többit amit leírtál nem ismerem,de a Naruto a világ legjobb animéje!)


[link]


ide írd be sorban a részeket!Ha megnéztél pár részt,majd írd le lécci hogy tetszett,mert érdekel!

2011. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
tudom láttam, és nagyon tetszett :D csak éppen nem írtam le véletlenül :) de köszi :)
2011. jan. 20. 19:58
 3/18 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Nálam a Naruto és a Kalido Star a favorit,de ha találsz valamit,ami ugyan ilyen jó,majd szólj nekem is! :)
2011. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A soul Eatert már írtad de 1.válaszoló! érdemes ebbe is belekukkantani (:
2011. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

A kérdésedre a "Bleach"-et ajánlanám. Ha szereted a vicces vadnyugati animét akkor még a "Trigun" ami jó.

Szerintem sokkal jobbak az eredeti japán szinkronnal.

Ha ilyen is megteszi akkor nagyon ajánlom a "OnePiece"-t.

A legtöbb rész megtekinthető itt: www.onepieceofbleach.com

2011. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nana.

Ugyan nincsenek benne különleges képességek, de nagyon-nagyon jó anime.

2011. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is ajánlanám a Narutot, meg ezeket:


Inuyahsa

Death note

Fullmetal alchemist

Full metal panic

2011. jan. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Énis a bleachot mondanám. Amugy meg szerintem próbáld ki japán szinkronnal, sokkal élvezhetöbb, olyan szinkront hallasz , amilyent a rendezö elképzelt, nem azt amit már átdolgoztak 1x, más a szinkronizálók hangja stb.
2011. jan. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 PinkCicaa válasza:
Én olyasmit keresek mint a Lovely Complex! nem fontos szinkronnal de ha valaki tud ilyet az írjon légyszives!! <3 köszönööm :D
2013. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Devil May Cry-t ajánom ,mert nekem nagyon tetszett :D Csupán 12 részből áll ,de nagyon jó :)

Ha szereted a detektíves filmeket a Conan a detektívet tudom mondani.Vámpíros filmből a Hellsing-et ismerem.A sámános filmekből a Sámán Király-t ismerem.Van még a Yu-Gi-Oh!

Ennyit ismerek ,a többit meg már le írták :)

2013. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!