Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudok filmeket letölteni...

S.T.A.L.K.E.R. kérdése:

Hol tudok filmeket letölteni szinkronosan és inkább torrentel mert ezek a rar meg part 1, part 2 stb ezek nem jók nekem?

Figyelt kérdés
Tehát torrent
2011. jan. 22. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
The Piratebay-al próbálkozz.
2011. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbáltam de csak angol meg rus meg stb
2011. jan. 22. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy jó legyen neked a rar is.

A rar egy tömörített fájl, szóval keresőbe beírod, hogy winrar, és leszedsz egy használható verziót. a film pedig csomagokra van bontva, mondjuk 15 megás csomagokra. Én úgy szoktam, hogy rákattintok a sorrendben lévő első fájlra duplán. Tehát az alatta lévő csomagok mondjuk 00, 01, 02, 03, 04 és így tovább rendezésűek. A winrar szépen egyesíti az összes ilyen csomagot egy darab fájllá, ami a videó formátuma, legyen az bármi. Ezt a fájlt kijelölöm és kicsomagolom a kívánt helyre.


Lehet nézni a filmet.

2011. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi De a letöltött tömörített filmet és is ki tudom bontani
2011. febr. 9. 16:44
 5/5 A kérdező kommentje:
A gond az hogy ha ramegyek egy film képére(cinemastore.hu) akkor álltalában sok letölthetö linket(part1,part2,part3,part4 vagy part1 - part18..stb) sorol fel egymás alatt és a JDownloader progi ezt le is szedi szépen csak néha szétkapcsol az internet és akkor nem folytatja hanem belekezd a következőbe és ez igy nem jó ezért kérdeztem hogy van-e más lehetőség erre?
2011. febr. 9. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!