Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Kertvárosi Gettó"-ban...

A "Kertvárosi Gettó"-ban Rumli Bátyja miért rasszista?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Mert 1 rohadtul nagy arc :DD wáá, volt 1 rész amiben NAGYON fekázás volt (nem mint altalaban NAgyON), amikor elment valamilyen vizsgálatra h 102%-os afrikai n1gg3r 2%-os hibahatárral :DDDDDDDDDd szakadtam azon a részen , igaz h csak pár részt lattam de állatságos az 'animé.

Amugymeg azé rasszista mert éppez a poén _:D

2011. jan. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem is a legnagyobb forma :D de akkor nincs különösebb oka ? csakmert poén ?
2011. jan. 23. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Én is néztem. A 3. évad vége felé Rumli elmesélte, hogy miért lett rasszista. Pontosan már nem tudnám megmondani, de jövő héttől ismétlik. ^-^

Egyébként nem anime. Amerikai rajzfilm. Tény, hogy japán stílust használtak, és a 2. évadtól besegített egy japán studió, de ettől nem anime.

2011. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mivel neten nézem a részeket azt a részt nemrég láttam amiben az élete volt :D szóval a szülei elhitették vele hogy fehér meg revitiligója vagy mije van meg hogy örökbefogadták. És ügye néger szülei voltak és az apja folyton verte..de csak ŐT mer volt még két bátyja meg blabla :D ezért gondolom hogy megutálta a niggákat
2011. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Daniel2 válasza:
70%
Volt egy rész mikor graffitizek Rumli bátya meg elkezdi, hogy ezért volt kár megtanítani a niggereket írni és olvasni xDDDD
2013. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!