Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért néznek az emberek...

Miért néznek az emberek szívesen horrorfilmeket?

Figyelt kérdés
Fogalmazást kell írjak, hogy miért néznek szívesen az emberek horrorfilmeket. Létszíves adjatok tippeket. köszi
2011. jan. 23. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát...sokan szerintem bizonyítani akarnak,az adrenalin,a társaság. nem tudom,egyszerűen nagyszerű érzés horrorokat nézni,még akkor is ha álmatlanul fekszel utána :D
2011. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is kell a stressz. ingerszegény az életünk, metr a világból annyi mindenféle jön, amit már nem reagálunk le... kell a borzongás:D
2011. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én például jókat röhögök rajtuk.. még a mások által legfélelmetesebbeknek mondottakon is. Nem tudom, de szerintem a horrorfilmek tök viccesek.
2011. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mekkora egy b@romság! Horrorfilmből fogalmazást írni! :D

Érdekes lett az oktatási rendszer...

2011. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ezt majd le kell fordítsam németre :D
2011. jan. 23. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vonj párhuzamot a klasszikus mesékkel illetve mondákkal. Ott is rengeteg horror elem van. Az ilyen történetek az alapvető félelmeinket jelenítik meg.
2011. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt hiszem a grimm mesék alapulnak korabeli gyilkosságokon. olvass párat és vonj azokkal párhuzamot. szerintem az klassz lenne, főként, h német nyelvterületről származnak a fivérek:)
2011. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!