Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Monkey D. Luffy belép a...

Ha Monkey D. Luffy belép a második szintre (a vérnyomását felnyomja) akkor rövidíti az életét? Vagy csak simán elfárad? (One piece)

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az életben megvan határozva hogy mennyi vérsejt termelődik és mivel felgyorsítja gyorsabban elhasználódnak mint kéne. Szóval az életét rövidíti.
2011. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A franc! Értem. Szegény Luffy én már érzem hogy kemény lesz a további élete a mesében! Kösz az infót!
2011. jan. 23. 19:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni de ez kicsit a gyengém szóóóóval az anime=/=mese :P
2011. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom tudom! Én se szeretem ha így hívják csak úgy kicsúszott mert a környezetemben mindenki ezt mondja rá! Kösz a javítást én is rühellem amúgy ha így hívják.....
2011. jan. 23. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz, meg kell nekik magyarázni, ha meg nem értik meg akkor le vannak szarva :)


Kicsit a vissza térve a témára, még így is megélhet egy 50-60 évet talán, bár kérdéses kicsit hogy a második Tension hormon hogy hatott rá(nem tudom mennyire vagy tisztában a témával :P ) De még így is megél legalább annyi időt mint Roger szerintem.

2011. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Amúgy csak a 300 rész körül járok még! Mondjuk szerintem úgy is csatában fog meghalni! Mert "addig harcolok amíg meg nem halok,, kijelentésből következtetve elképzelhető!

csak azért elgondoltató hogy a legerősebb fegyvere amíg a legtöbbször fog használni egyre jobban szívja el az életét! vagy esetleg lesz erősebb fegyvere? Ne lődd le ma poént:D! de szerintem azért elgondoltató amit írtam4

2011. jan. 23. 20:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Elég sok hasonlóság van Roger és Luffy között ami arra utal hogy hasonló életet élnek meg szerintem. Legalább is gondolom hogy Luffy-t is kivégzik önszántából mint Rogert egy új kort elindítva ezzel, de ki tudja.

Akkor nem lövök le semmit :)

2011. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem végzik ki mert a társai nem hagynák! erre a példa a Robin mentőakció!
2011. jan. 23. 20:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki tudja, Roger társai se állították meg Rogert, pedig ő érte is megtett volna mindent a csapata.
2011. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt még csak az alkotó vagy még ő se tudja a választ!
2011. jan. 26. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!