Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Álom. Net című filmben...

Az Álom. Net című filmben kiknek a hangját hallhatjuk?

Figyelt kérdés
Mint tudjátok, ezt a hatalmas remekművet alászinkronizálták ismert szinkronhangokkal. Tudtok mondani neveket?
2011. jan. 24. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja amúgy Iszak Eszternek(szandra) meg annak a barna hajú csajnak(Vivien(Farsang Dorottya))-nagyon hallatszott, hogy szinkronizálva volt.A többin nem vettem észre, bár inkább LL-át kellett volna szinkronizálni, nagyon idegesítő volt és nagyon rossz színésznő.

Amúgy nem tudom ki szinkronizálta őket, de azt sem tudom, hogy minek...(a barna hajú csaj szinkronja nagyon rossz volt)

2011. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szinte az összes szinkronhang volt, a fiúké is. LL-t én is sajnáltam, bár elképesztő, hogy hogy tudnak egy ilyen tehetségtelen valakinek szerepet osztani. Bár a film is egy nagy nulla az tény. Azt sajnálom, hogy Reviczky Gábor ehhez a nevét/játékát adta, azért őt ennél többre tartom.


Továbbra is várom a neveket :)

2011. jan. 25. 09:21
 3/4 anonim válasza:
Mánya Zsófi, Molnár Ilona, Vadász Bea, Csondor Kata...
2013. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a fiúk szinkronhangjai pedig(akiket felismertem): LL pasija, "vezérhím": Hamvas Dániel. "KartonKároly" LL szerelme,szomszéd dobos Márk: Szvetlov Balázs, a többi fiút nem is tudtam megkülönböztetni egymástól... Amugy tegnap láttam először a filmet.... hát... nézzétek meg Dancsó Péter, Álom.net kritikáját... ő mindent elmond amit én is gondolok a filmről.... x)
2014. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!