Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt az a film -...

Bi-tango kérdése:

Melyik volt az a film - valamikor a 80-as években ment a magyar tv-ben is - ahol a gonoszt valami sötét ruhás Darth Vader szerű maszkos fickó alakította (de csak fele arcát takarta el)?

Figyelt kérdés

Valami csapat harcolt ellene, amelyek közül az egyik olyan hegyes fülű volt (mint a Star Track-es Spock) és villám gyorsan tudott lőni az íjával, a vezetőjüknek meg valami szuper kardja volt talán...


Sajnos többre nem emlékszem.

Talán olasz lehetett a film, és valamilyen ijász volt a címe (?) (de ez közel sem biztos)


Aki ráismer ennyiből az légyszi írja meg a pontos címét!

Köszi!


2011. jan. 25. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
szerinted ki emlékszik arra hogy a 80-as évegben mi játszodott a TV-ben?? 2011 van!! 31 évvel ezelőtt volt. Annak aki tudja a választ legalább 42-43 évesnek kell hogy legyen
2011. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezért a beszólásért kár volt koptatnod az újacskáidat...


Esetleg értelmes válasz valaki mástól? :)

2011. jan. 25. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Én csak 33 vok,de tisztán emlékszem erre a fantasyre,pedig gyerekként láttam.

A címe A sólyom-Hawk the Slayer

http://www.youtube.com/watch?v=l8Ra6TsdEts

2011. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

első vagyok: Gondoltam hogyha nem olyan választ adok AMIBEN LEÍROM A CÍMÉT MERT, MINT MONDTAM NEM TUDTAM MERT CSAK 13 ÉVES VAGYOK, akkor egyből leugatsz. És lehet hogy nem írtam oda, de akkor most utolag odaírom: nem bántásból mondtam csak mondom remélem van olyan aki ezt annak idején (nagyon régen) látta.

Sziasztok

2011. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A sólyom bosszúja


[link]


nekem meg is van, régen nagyon imádtam :)

2011. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja, és 32 vagyok... :D
2011. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a segítséget!

Valóban a Sólyom bosszúja volt a film - azóta már le is töltöttem! :)


És bocs "első", akkor félre értettelek. Szavaidból az jött le, hogy csak be akarsz szólni...

2011. febr. 1. 21:04
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok! Engem érdekelne a Sólyom bosszúja című film. Akinek megvan (az eredeti szinkronos!!!) az jelentkezzen légyszí!
2013. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Égen-földön kerestem ezt a filmet. Apukámmal az egyik nagy kedvencünk volt. Letöltöttem a születésnapjára, de hatalmas csalódás! Huszonéve láttam utoljára, de vannak részek, amire szó szerint emlékszem... Ez az új szinkron borzalmas! Tud valaki segíteni, hol találom meg az eredetit? Előre is köszönöm!
2018. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!