Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem veszélyes, hogy a Barátok...

Nem veszélyes, hogy a Barátok közt olyan hímsoviniszta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a Barátok Köztben egyik nem sincs úgy bemutatva, mintha a képviselőik normálisak lennének.
2011. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

tudjátok mi a gáz azzal a sorozattal?

hogy se nem igaz, se nem valódi.

régebben néztem, kb 3 éve egy percet nem láttam belőle, nem is hiányzik.

de annyira valószerűtlen az egész, hogy nincs benne semmi szerethető.


mondjuk ha összehasonlítjuk a Szomszédok c. csodálatos teleregényt ezzel a híg foshalmazzal, akkor láthatjuk, hogy abban legalább igaz dolgokkal foglalkoztak, még ha nem is volt valódi. bár megtörténhetett volna.

persze nem menő, hogy én most erről dumálok, mert a Szomszédokban nem BMW-vel jártak az emberek, nem kerestek havi 100 millákat, nem szexelt mindenki fűvel-fával, nem voltak drogosok a gyerekek és piásak a felnőttek.

persze, esetlen volt az egész, kb nincs olyan rész, h ne lógna be legalább egy jelenetnél a mikrofon.

de mégis, mégis sokkal inkább magaménak érzem, mert olyan dolgokat mutat be, ami akármelyikünkkel megtörténhet.

2011. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ugye, hát akkor nem csak nekem jutott eszembe, hogy a Barátok közthöz képest a Szomszédok egy műalkotás volt :D
2011. jan. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Meg lehet nézni a nézettségi adatokat: BARÁTOK KÖZT RTL KLUB 1.720.529.

Ez mindent elmond. Csak a TV2 híradója előzi meg, de nem sokkal. Akkor miről beszélünk itt? Le lehet vonni a tanulságot: Majdnem 2 millió TV néző előbb megnézi, hogyan trancsírozott fel valakit a vonat, hány politikust tartóztattak le, majd átkapcsol az RTL-re, és megnézi, hogyan szerencsétlenkednek a Barátok közt sokadik epizódjában. Erre van igény, kérem!

Ha pedig egy csatorna látja, hogy erre van igény, akkor ezt fogja sugározni, és azt várja el, hogy a sorozat cselekménye ugyanúgy, ugyanolyan színvonalon folytatódjon. Innentől mindegy, hogy soviniszta, fasiszta, vagy feminista, mert a folytonosság a lényeg.Ha esik a nézettség, kinyírnak egy szereplőt, vagy betesznek egy szexjelenetet.

ERRE VAN IGÉNY 2011-BEN.

2011. jan. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha beszüntetnék hirtelen, nem hiszem, hogy sokan őszintén hiányolnák. Valamit nézni akarnak azért megy, főleg ahol 3 vagy 5 csatorna van csak.
2011. jan. 26. 18:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Na jó, de mi oka lenne az rtl-nek beszüntetni, amikor ennyi nézőt ültetnek a tévé elé? Ebből van a pénz.
2011. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!