Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valóvilág! Ki a kedvenced? És...

Valóvilág! Ki a kedvenced? És miért? Kort és nemet is írjatok! =)

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Anikó és Béci 23L
2011. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Adrienn és Zsolti

28/N

2011. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

senki, mert nem nézem.( következtetésképp: Értelmes vagyok, és van saját életem)


De amúgy nagyobb sikerrel mentél volna a Tévék,tévéműsorok kategóriában. Ott van az a sok VV-s gyerek.

2011. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Laci és Szandika.


Csak ők őszinték.

17L

2011. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nézem... Parasztvakítás az egész, sztem te is szokj le róla :)
2011. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki nem nézi, minek ír, ezt soha nem értettem...Én sem írok mondjuk egy filmhez, hogy szar, ha nem láttam, sőt akkor sem, ha nem tetszik, mivel mindenkinek más tetszik.

Kérdező, nekem Oli, Béci, Anikó a kedvenc.(Pedig Anikót az életben sose szerettem, de képernyőn szimpatikus)

2011. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Aki nem nézi, minek ír, ezt soha nem értettem...Én sem írok mondjuk egy filmhez, hogy szar, ha nem láttam, sőt akkor sem, ha nem tetszik, mivel mindenkinek más tetszik.

Kérdező, nekem Oli, Béci, Anikó a kedvenc.(Pedig Anikót az életben sose szerettem, de képernyőn szimpatikus)"


Azért, mert kiskoromban az első 3 részt láttam (de inkább az első 2-t, a 3.-t csak részleteiben), gyerekeknek szerintem még elmegy, de a felnőtt embernek nem ajánlanám, hogy nézze. Butít, elvonja a figyelmet a fontos dolgokról, főleg, ha egész nap ezzel foglalkozol, erről beszélsz, ezen jár az eszed. Bár lehet, hogy rossz embereknek írom ezt...

2011. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22:52 vagyok. Ugyan milyen rohadt fontos dologról vonja el a figyelmem?A híradó felér egy félórás horrorral kb.Emellett nézek több műsort is (nat geo, discovery, spektrum...).De most miért baj, ha szórakoztat, kikapcsol ez a műsor?Ezt nem értem....És 23/L vagyok amúgy ezt az előbb kifelejtettem.(a korom a kérdezőnek szólt)
2011. jan. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem tanulságos látni, hogy emberek milyen undorítóan képesek viselkedni egyes helyzetekben, majd ezután elgondolkodni hogy ez csak 8 összezárt bolond, de a világon több milliárd ember él és azok sem különbek. Engem csak elszomorít, úgyhogy inkább Gyilkos elmék. Ott legalább egy két gané kinyiffan.

Am amennyit látom Szandika az aki nem kertel és nem genyóskodik.

2011. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!