Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Halálfutam 1 és a 2 közt mi...

A Halálfutam 1 és a 2 közt mi a különbség? Mert most nézem a 2-t, de olyan, mintha csak át dolgozták volna. A 2 nem az 1 folytatása? Mert nagyon nem illik össze a 2 rész sztem.

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam, de úgy tudom a 2. rész az elsőnek az előzménye.
2011. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igaz is.. megnéztem este, csak kíváncsi voltam a véleményekre ;) csak a 2. rész felénél jutott eszembe a kérdés :D
2011. febr. 1. 20:36
 3/9 anonim válasza:
Az első rész nagyon jó volt, gondolom akartak szakítani még egy kis pénzt ezzel a mesével, de mivel az első rész végén "lezárult" a cselekmény, így ugyan azt tették, mint a Star Warsal, csak ott jól sült el. Mondjuk a Halálfutam nem eredeti ötlet, hasonló néven van egy jó 10 évvel korábbi verzió is, ami mondjuk ultra gáz, -mai szemmel nézve- de ott az alapötlet nekem jobban tetszik:)
2011. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a 10 évvel korábbi résznek mi a címe? :D Mert megnézném.. am thx a válaszokat!
2011. febr. 2. 06:47
 5/9 anonim ***** válasza:
A régebbi az 1975-ben készült Halálos futam 2000 (Death Race 2000) David Carradine főszereplésével. :)
2011. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát thx :D leszedtem, de úgy döntöttem, hogy nem nézem meg.. :D mostani szemmel nézve, tényleg gagyi.. de hát, akkor még nagyon nem ismerték a mostani filmes dolgokat.. :D
2011. febr. 2. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ennél jobban nem is baszhatták volna el a 2-őt
2011. márc. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
sztem mind a kettő jó kis film de am télleg a 2 az 1 nek az előzménye
2011. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És hol lehet letölteni az elsőt? Mindenhol keresem de szinte csak a másodikat adja ki!!!! :-(
2012. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!