Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régen ment egy mese, ami...

Régen ment egy mese, ami hasonló sítlusú volt, mint a Jetsonék, de mégse olyan, újabb volt. De egy mesterségesen létrehozott bolygón játszodótt, aminek ilyen fél gömb alakja volt:D és a tetején egy burok volt. Mi ennek a mesének a címe?

Figyelt kérdés
Úgy volt mindig vége a mesének, hogy ez a burok körül ott terjengett a szemetük:D ott lakott pár család akiket kiköltöztettek oda. :D már félév gondolkodok és próbálok rájönni, hogy mi volt a címe, de sehogyse megy.
2011. jan. 31. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Emlékszem erre a mesére,nagyon jó volt.Olyan misztikus volt,és a napukat úgy hívták hogy Sagma.Sajna én sem tudom h mi volt a címe..
2011. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Utánanéztem,szerintem az Elsüllyedt világokra gondolsz


http://www.youtube.com/watch?v=jLVGSEWE36Y

2011. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az .. :S Sokkal modernebb volt.. olyan újszerű volt a grafika is .. :S
2011. febr. 12. 02:33
 4/7 Pro Patria ***** válasza:
Nem robotok voltak benne? Emlékszem egy ilyesmire, ahol a főszereplő robot húzta el a tetőt mindig aszerint, hogy reggel van-e, vagy nappal.
2011. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úúh tényleg! a szereplők, én úgy emlékszem,hogy emberek voltak,de tényleg valamivel állították be,hogy nappal vagy éjszaka van!!
2011. márc. 2. 16:54
 6/7 anonim válasza:
Zűr az űrben (Spaced Out) volt a címe!
2011. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úúristen köszönöm szépen!!!!!!!(LLLL) el se tudod képzelni milyen régóta keresem:D kajaak rég voltam ilyen boldog!:DDDD
2011. ápr. 9. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!