Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok Közt fanok! Hogy...

Barátok Közt fanok! Hogy tetszett Hanna monológja a mai adásban?

Figyelt kérdés

Amikor kifejtette, miért utálják az osztálytársai.

"Nem kenek magamra 6 kiló alapozót, nem a legújabb divat szerint öltözködöm, másféle zenét szeretek, és néha könyvet is lehet látni a kezemben. És nem pakolom ki magad, eddig *mutat a melle alá*."

Én akkorát néztem! Szerintem igaza van, szerintetek?


Ja, és a kérdésben szereplő megszólítás egyértelmű, aki nem nézi, ne válaszoljon. Kösz.


2011. jan. 31. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Shakespeare megirigyelné ezt a monológot.
2011. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a mai értékrend. A tinik ennek akarnak megfelelni, és ha valaki nem áll be a sorba, azt kirekesztettnek érzi magát.
2011. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
nem szoktam nézni a BK-t, de mindig azt hangoztatják, h az élet írja a sorozatot szóval tök igaz, amit mondott néha én is elszörnyülködök a mai tiniken pedig még csak 23 éves vagyok! Egyébként a suliban nálunk is az volt, h lenéztek az osztálytársaim csak azért, mert tanultam az volt a módi ha mindenki bukott volna szóval van benne valami!
2011. febr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kicsit mü volt..ugy értem közel van a valosághoz de még se
2011. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit ironikus , mondja ezt a csaj aki ott keménykedett bőrkabátba meg gézára akart mászni meg sorolhatnám

ha mondjuk Linda szájából hallottam volna vissza ezt a monológot sokkal jobb lett volna

2011. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. én is így voltam vele, hogy tök igaz, de pont ő mondja?
2011. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, az élet írja, bár mostanában, úgy őszintén a sorozat egyre sz@rabb.

De Hanna csak akkor volt egy ringyó, amikor rá akart mászni Gézára, amúgy meg szerintem jófej.

Ja, és a Vanda szájából érdekesebb lett volna.

2011. febr. 1. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem kenek magamra 6 kiló alapozót, nem a legújabb divat szerint öltözködöm, másféle zenét szeretek, és néha könyvet is lehet látni a kezemben. És nem pakolom ki magad, eddig *mutat a melle alá*."

az életben viszont pont az ellenkezője ami fel van sorolva és csak azért tudom mert az évfolyamtársam :D meg iszik,pipázik meg még sorolhatnám

de azért jó fej :D

2011. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!