Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sírós, szomorú drámafil...

Milyen sírós, szomorú drámafilmeket ismersz? Pl. Halálsoron, Bakancslista, Rettenthetetlen, A zongorista stb.

Figyelt kérdés
Nem szerelmes filmekre lennék most kíváncsi,köszi:)
2011. febr. 1. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Schindler listája, Hacsi, Ház a ködben, Véres gyémánt, Elcserélt életek, Gladiátor, A belső tenger, A jövő kezdete
2011. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A dal egy agyonvert fiúért engem kikészített... A film után is bőgtem egy jó 10 percet.

Ajánlom neked is.

2011. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. febr. 1. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Magyar film: Szomorú vasárnap (lehet rossz lelkiállapotban néztem meg, de egész nap ki voltam akadva, és évekig ezzel álmodtam, elég sírós)


Lehet vicces, de az Armageddon című filmen is mindig sírok (szegény Bruce Willis)

Utolsó szamuráj szintén elég szomorkás

Valamint ez egy három vagy nem tudom hány részes film, Forrongó világ, talán ez volt a címe. Nagyon rég láttam, és nagyon sírtam rajta.

2011. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hét élet, Hacsi - a leghűségesebb barát, Gran Torino
2011. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az utolsó dal
2012. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!