Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc Skins szereplőtök...

Ki a kedvenc Skins szereplőtök és miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

összességében Cassie , hogy miért hm nem tudom nekem nagyon szimpatikus

3-4. évadban talán Effy , de szerintem az nem lett már az igazi

az 5. évadról meg nem tudok még véleményt mondani

2011. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Ki nem állhatom azt a sorozatot.:)

Az apám gyakran nézi, ő szereti.

2011. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Original felállásban nekem is Cassie meg Sid. Sid azért mert aranyos, Cassie meg azért mert bolond :D.

3-4-ben Effy meg az ikrek. Effynek tetszett a stílusa, az ikreknél már nem emlékszem miért szerettem őket XD.

Az új évad nekem azért szimpatikus így 2 rész után mert ugyanúgy hozza az angol fiatalok bolondságát akár öltözködésről, akár gondolkodásról van szó. Bár a szereplők annyira nem lopták be magukat a szívembe. A szőke csaj egyáltalán nem illik ebbe az egészbe, nem tudom miért de nagyon kilóg és a többi szereplő is olyan semmilyenke. Frankyben van fantázia, de a többi lapos...

2011. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. évad Sid

2. évad Emily egyértelműen :D

3. évad hát nehéz kiválasztani 2 rész után, de az előttem szólónak igaza van, frankyben tényleg van fantázia, Graceben is szerintem, meg kíváncsi leszek arra a srácra aki az első részben volt, a fegyveres jelenetnél.

2011. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. generáció: Tony

2. generáció: Naomi


3. generációt még nem láttam de ma letöltöm :)

2011. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

HUUU ma megnéztem az első részt az 5. évadból!!


FRANKIE <333 imádom !

valaki említette, hogy a szőke csajszi kilóg a sorból.. szerintem azért mert olyan 'amerikai' a kinézetét meg a viselkedését nézve kb a Bajos Csajokba tudnám elképzelni :DD de még bármi lehet belőle : )

2011. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1-2.évad -> Chris

3-4.évad -> Cook

/ Imádom, hogy mindig bolondságokat csinálnak<33 /

2011. febr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. generáció: Maxxie.

2. egneráció: Effy

A 3-at még nem láttam.

2011. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Az első generációbol Tony mert hasonlítok rá és Maxxie. Maxxiet csak úgy bírom nem tudom miért :D

A másodikban Freddie. És komolyan lesokkolt amikor megölték...

2011. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem Freddie. Nagyon megszerettem, egy hihetetlen pasi. Mindig is ilyet kerestem... Nem olyat aki füvezik meg alkoholizál. Hanem aki ennyire tud szeretni, ennyire őszinte és jólelkű... ÉS teljesen lesokkolt mikor meghalt. De komolyan az utolsó részt végigremegtem az idegességtől és mikor vége lett és megtaláltál a véres ruháit csak folytak a könnyeim.
2011. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!