Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sajnos nem láttam a Tehetséges...

Sajnos nem láttam a Tehetséges Mr. Ripley film végét. Elmesélné valaki?

Figyelt kérdés
Addig láttam, hogy Tom megölte Dickie haverját, és elkezdtek nyomozni.
2011. febr. 9. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
megússza, de csak egy hajszálon múlik. dickie barátnője, dickie apja és egy magánnyomozó elindulnak velencébe és elkezdik tomot kérdezgetni, de jól hazudik bár dickie barátnője megtalálja tomnál az ékszereket és tom őt is majdnem megöli. aztán össze jön egy csávóval, elmennek tengeri útra és a hajón azt is megöli. és a hajón újra dickie szerepét játssza, mert találkozik meredithtel. van második része. regényből készült, egy írónő irta és pont az a lényege, hogy szimpatikus bünőző, az irónő aki kitalálta úgy nyilatkozott a karakterről hogy beleszeretett a végére és mindig neki drukkolt
2011. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

M a könyvek címe?

2011. febr. 10. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Patricia Highsmith : Csak a nap volt tanú, de több kiadása van több címen is megjelent. Korábbi film változat is készült belőle Alain Delonnal (Ragyogó Napfény) a 60-as években, ebben a végén elkapják, de a valódi regényben és ebben amit most láttál filmben sosem kapják el.
2011. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!