Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb magyar film? (kapható, vagy letölthető -e angol felirattal, ajándék lenne)

Figyelt kérdés

... Én A Tanú-ra gondoltam, de kíváncsi vagyok, ti mit mondtok...

az illető már elég idős, szereti a régi filmeket, de ettől még nem muszáj régi filmnek lennie.


2011. febr. 11. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a Fehér Tenyér, Sose halunk meg, Állítsátok meg Teréz anyut, Noé bárkája

A Fehér tenyér van angol felirattal is, meg eleve vannak benne részek, ahol csak angolul beszélnek, de előre szólok, művészfilm

2011. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kedvenceim az Indul a bakterház, a Rátóti legényanya, az Isten hozta őrnagyúr,A Tizedes meg a többiek, és a Tanu is nagyon jó, újak közül a Kontroll a kedvenc, és a Csinibabát is szeretem. Választék van bőven:-)
2011. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!