Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dr. House sorozatban lévő...

A Dr. House sorozatban lévő tünetek és betegségek valósak?

Figyelt kérdés
2007. jún. 5. 08:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szerintem igen.Jó lenne,ha kis országunkban sok Dr.Hause lenne.Talán akkor nem fordult volna elő a nővéremmel, hogy orvosi kezelés mellett tüdőrákos legyen egy csomó áttéttel.Soha nem dohányzott,és időben fordult tüneteivel szakorvoshoz.Most az életéért küzd.
2007. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Szerintem sajnos igen! Nagyon sok betegség van, amiről még nem hallottunk, de létezik. Személy szerint én imádom ezt a sorozatot.
2007. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

olyannyira azok, hogy néhány orvosi blogon foglalkoznak is velük

dr. House nagy előnye az ER-ral szemben, hogy jó diagnózisokra helyes kezelést alkalmaznak, vagyis orvosilag teljesen korrekt az egész, fordítási kavarok szoktak lenni

bibike

2007. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
korrekt
2007. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal egy könyvet is írtak arról, hogy a sorozatban a betegségek, tünetek, egyebek mennyiben valósak. Állítólag a legreálisabb nem reality jellegű kórház-sorozat, bár azért vannak benne olyanok, hogy szinte lehetetlen (sok ritka betegség egy páciensen, pont a jó kórral a rákos nőt az Isten vs. House c. részben azt hiszem)
2007. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
vannak amelyikek nem! pl.: volt olyan h 1 fiu a teste 40%- leégett... az csak 1 ruha volt de pl a rákos kidlány esete igaziak a tünetek!
2008. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam egy cikkben hogy valódiak, külön orvos foglalkozik azzal hogy a legkülönlegesebb betegségeket összegyűjtse..
2008. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Nevetségesen túldramatizálják a dolgokat (mint pl.a Vészhelyzet-ben is),de maguk a betegségek és a tüneteik többnyire valósak.
2008. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
valosak, én sürgüsségin dolgozom, csak igy számomra kicsit röhelyees hogy mindenkinek minden részben vagy lupusza van, vagy daganata vagy olyan dolgai amik nagyon nagyon ritkák és az nem valos, hogy kér egy vizsgálatot labor ct stb és 2 perc mulva kész is.. ez marhaság,
2009. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
99%
A Houseban az idő múlása nem követhető, kihagyják a lényegtelen eseményeket.
2009. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!