Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajándék mozijegy nem meghatáro...

Ajándék mozijegy nem meghatározott filmre?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 14:43
 1/6 A kérdező kommentje:

Lehet pl veszek két jegyet amit a megajándékozott akkor és arra a filmre vált be amelyikre szeretné?

(Bp, ha ez számít)

2011. febr. 23. 14:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van pár ajándék mozi jegyem az aréna Plazába szól. l800 ft/db. Március 8-ig jó. 1.500-ért odaadom. 3 D-re szól.
2011. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
áh, nem 3d-set szeretnék, mert nem csinálnak meg minden filmet úgy is. sima kéne. de ezek szerint létezik :D elmegyek, pénztárnál megveszem, ennyi?:D köszi amúgy
2011. febr. 23. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de most én is ezt találtam ki ajándékba. Tudtál így venni jegyet? Hogy nem konkrét napra, előadásra szól, hanem az ajándékozott dönti el, mikor, mire váltja be? Ha igen, hol sikerült? Köszi!
2011. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utánanéztem csomó helyen de vagy csak meghatározott film vagy 3d úgyhogy mást kellett kitalálnom :) de ha találsz megírhatnád, még jól jöhet.
2011. jún. 29. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Na szóval: lehet venni a

- Sugárban (felhívtam őket, 1400 Ft körül van)

- Aréna Plaza (ez a honlapon írja, de nem tudom, hogy sima jegy van-e vagy csak 3D-s...)

- !!!Palace mozikban (a Lurdyban vettem meg - itt van a birtokomban! -, ez 3 hónapig használható fel a Lurdy, Pólus, Eurocenter és tatabányai mozikban; a többi Palace-ra ez a jegy nem érvényes. Itt egyébként 1400 volt a sima, és lett volna még 3D-s 1800-ért.

Szóval VAN, úgyhogy lehet ajándékozni, ha nincs ötlet! :)

Minden jót!

2011. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!