Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter rajongók figyelem...

Harry Potter rajongók figyelem! Melyik rész tetszett nektek a legjobban? Filmben vagy könyvben az tökmindegy.

Figyelt kérdés
Nekem természetesen a :Harry Potter és az azkabani fogoly.25L
2011. febr. 24. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az azkabani fogoly:) 20/L
2011. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A film az gagyi. Könyvből meg a hetes és a hatos nagyon jó:-D14/L
2011. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a 7. :)
2011. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thurston ***** válasza:

Egyre jobbak. A hetediknek a vége szörnyen erőltetett. De ha úgy lett volna befejezve, ahogy a könyv végig sejtette, akkor az lenne a legjobb. Így mégis inkább a hatodik.


Filmben ugyanígy, egyre jobbak. Kivétel a harmadik, mert az bőven megelőzi a negyedik és ötödik részt. Alfonso Cuarón-nak kellett volna onnantól kezdve mindegyiket rendeznie. Bár a hatodik részre Yates is belejött.

2011. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Thurston ***** válasza:
Ja, filmből az első kettő gagyi szerintem. Soka heripotterrajongó megmondja, hogy az első kettő a faja, mert az szóról szóra követi a könyvet, de a hangulatuk konkrétan nulla. A többi meg talán nem teljesen hű a könyvhöz (bár egy adaptációnak nem is ez a dolga..), de a hangulatot visszaadják.
2011. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A könyvek közül nehéz választanom,mert a 7 kötet együtt alkot kerek egészet. Az első három még eléggé mese,aztán a 4. jó átmenet ,hogy az 5. résztől komolyodjon a történet,és a 7. részre egy filozófikus dráma lett belőle.Imádom ahogy Rowling felépítette. Talán hozzám az 5. és a 7. könyv áll. Az 5.,mert cselekmény dús,és hosszú. A 7. pedig a párbeszédek miatt és a mögöttes tartalom végett.


A filmek...hát nehéz. Az első 3 azért tetszett,mert követi a cselekményt. Talán a 6. lett cselekmény szempontjából a legrosszabb,viszont látványban az egyik legjobb. A 7.-kel vagyok a leginkább megelégedve és örülök hogy rendesen kidolgozzák ,még ha ezért kétszer kell várnunk a film befejezésére. A felnőtt színészek játéka miatt érdemes megnézni.

2011. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A filmben a 4 a legjobb

Az 5 a legratyibb

2011. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak a könyvekről beszélek.


Sokáig a 2. volt a kedvencem, valahogy tök jó volt a hangulata. Aztán, ahogy kijött mind a hét, a negyedik mellett teszem le a voksom. Nem tudom miért.Nekem talán az a legsötétebb, a legdrámaibb, de a legkerekebb sztori is.

2011. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!