Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik 2010-es film volt a...

Melyik 2010-es film volt a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Írhattok esetleg 2011-eseket is :)
2011. febr. 24. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eredet az nagyon-nagyon tetszett.
2011. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Thurston ***** válasza:
Annak ellenére, hogy volt tavaly pár igen ütős artfilm (Enter The Void, Trash Humpers, Dogtooth, Antichrist), mégis a Scott Pilgrim vs. The World-öt mondanám al egjobbnak. Wright olyan dolgokat vitt át képregényből filmre, amikre legnedvesebb álmaimban sem gondoltam volna. Minden egyes aprós részlete tökéletes, ráadásul rengeteg jópofa rejtett poén is van benne.
2011. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam a Viharsziget vitte a pálmát. :) Kb. 3-szor néztem meg, utána napokig a hatása alatt álltam!:) DiCaprio nagyot alakított benne. Egyszerűen zseniális!
2011. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Eredet, Tolvajok városa, Viharsziget, HP7, Step Up 3D, Vámpírbénák, Nagyfiúk, Utolsó dal.


Ebben az évben nagyon tetszett a Negyedik, a Roommate (angolul láttam),

Idén nagyon várom már ezeket a filmeket: a HP utolsó része, Beastly, Álomháború, Vizet az elefántnak, LoL, és a Másnaposok 2..

És adok egy esélyt a Sikoly 4-nek és a Végső állomás 5-nek, de ezektől sokat nem várok.


21/N

2011. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Vecafanvagyoknebánts ***** válasza:

Könnyű Nőcske


asszem az 2010es

2011. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyen is ritkán fordul elő, de nálam egy dokumentum film/vígjáték!? a befutó, ami az Exit through the gift shop címet viseli.


Banksy (Street Art Művész) egy nagyon kreatív, szellemes, szórakoztató és elgondolkottató(!) filmet csinált a street art-ról, a művészet kiárusításáról és a nevetséges tömegkultúráról.


Akit érdekel:

*****


Felirat:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az Eredet és A közösségi háló közt nehéz választani. Talán az Eredetet mondanám, de csak mert kevés ilyen műfajú film készül és szeretem ezeket.
2011. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Scott Pilgrin a világ ellen.
2011. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
I saw the devil
2011. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zsola10 válasza:
I am number four. ( A negyedik) magyarul
2011. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!