Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett ez a horrorfilm?...

Mi lehetett ez a horrorfilm? 90'es évek vége vagy 2000-es eleje lehetett.

Figyelt kérdés
De ez nem biztos. Szóval ha bármi ötletetek van írjátok. Annyira emlékszek a sztoriból, hogy az úton fényszóró nélkül ment egy autós, és aki rávillantott, azt üldözőbe vette.
2011. febr. 24. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy orbitális baromságot mondok, de ez kísértetiesen hasonlít egy Rejtélyes igazságok részre.

Ebben a sorozatban 5 kis történetet raknak egymás után és a végén kiderül, hogy igaz-e vagy nem.

2011. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem az volt :) Egy egy horror film, de azért köszi.
2011. febr. 24. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Rémségek könyve az.
2011. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Könnyen elképzelhető :) Akkor még egy ok, hogy újranézzem. Amúgy azt is nézegettem neten, de ilyen infó nem volt róla sehol :D Jöhet még több ötlet is, ha van.
2011. febr. 26. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a Rémségek könyve jutott róla eszembe.


(egyébként,kedves első,melyik RI részre gondolsz? Megnézném)

2011. febr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Sajnálom, de nem tudom. Kerestem sok helyen. Viszont le tudom írni:

Van egy nő, aki megáll egy kocsmánál, hogy pihenjen a hosszú autóútja után. Egy kamionosokból álló baráti társaság odaküldi az egyik hapsit a nőhöz, hogy hátha elér nála valamit. A nő azonban megijed a nyomulástól és inkább beül a kocsiba és elhajt. A kamionos hapsi utánakiabál, de a nő nem áll meg.

VEzetés közben a nő észreveszi, hogy egy kamion hátulról le akarja sodorni őt az útról, plusz villog rá. A nő nagyon megijed, de végül lehat az út szélére. A kamionos hapsi (aki az előbb beszélt vele) kiszáll a kamionból egy puskával a kezébe, amit a nő felé tart ( a nő már kiszállt az autójából). A nő nagyon fél, már szinte sír,mikor a elkiáltja magát a kocsi felé, hogy :

- Azonnal szálljon ki!

Akkor egy férfi kiugrik az autóból egy késsel a kezében, de a kamionos hapsi lelövi őt, majd megmondja a nőnek, hogy látta amint a késes férfi beszállt a hátsó ajtón az autóba, de nem bírta ezt elmondani a nőnek.


ui.: Bocsi, ha nem írtam érthetően, de gyors voltam.

2011. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,így már beugrott!
2011. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!