Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy mese címét keresem, tud...

Egy mese címét keresem, tud valaki segíteni? Egy animeszerű mesefilm volt még. Volt egy kislány, annak egy pocka és egy kisfiú barátja.

Figyelt kérdés

Szóval: Volt egy kislány egy pocka, meg egy kisfiú barátja. Egyszer egy szakadék szélén játszottak, a fiú hibájából a pocok leesett, ő utána ugrott. A pocok meghalt, a fiú tolókocsiba került. A lány nem tudott neki megbocsátani a pocok miatt. Fiút elvitték kezelésekre más városokba, a lánynak - hogy megbocsásson neki - csinált egy Noé bárkáját faragott állatokkal.

Nos? Ismerős valakinek? :S


2009. febr. 16. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ismerős! Imádtam gyerekkoromban... Ha jól emlékszem a mese címe Anette volt. De a végén rendebejött Anette öccse... Mert egyébként ő sántult le :)
2009. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anette öccse nem fáról esett le? Nekem úgy rémlik, na mindegy.
2009. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát... Nem tudom. Nekem mindenesetre úgy rémlik, hogy amikor Anette barátja le akarta dobni valami szakadékba a pockot vagy milyen kis jószág volt az, az öccse ki akarta venni a kezéből, de persze nem érte fel. A pocok megharapta a gyerek kezét, ledobta, az öcsi meg utánaugrott... De lehet hogy véletlen meglökte amikor megharapta a pocok.
2009. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én könyvben ismerem, egy kicsit másképp, ott a gyerekek testvérek, nem pocok van hanem macska, és ő nem is hal meg.am majdnem stimmel, az a címe h Nyomok a hóban
2009. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem, még esedékes.

2010. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!