Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki közűletek a...

Látta valaki közűletek a "feket hattyú" (black swan) c. filmet? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, hogy megnézzem e mert lehet hogy túl durva:D és nem akarok rohanva távozni a film közepén.Ugyanakkor viszont sok díjat nyert és azt mondják hogy nagyon jó...
2011. febr. 27. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy ültem be a barátnőmmel, hogy "ez biztos valami cuki, csajos film lesz" - csak annyit tudtunk, hogy Natalie Portman balettozik benne.

Ebből kifolyólag nagyon megdöbbentünk, amikor kiderült, hogy nem, ez nem egy cuki csajos film.

Én alapvetően kerülöm a durva filmeket, mert nem bírom megnézni őket. Ezt se bírtam végignézni, a durvább jeleneteknél mindig lenéztem vagy eltakartam az arcom vagy néztem a közönséget. Sokan voltak még így.

De senki nem rohant ki. Mert dacára annak, hogy vannak benne rémisztő jelenetek, maga a film lebilincselő. Még utána is, mikor vége volt, szinte mindenki ülve maradt és csak bámult maga elé :)


Szerintem ha szereted és érted a művészfilm jellegű filmeket, akkor nézd meg. De számolj vele, hogy nem rág a szádba semmit, inkább gondolatébresztő, és egy csomót fogsz foglalkozni vele utána. A durva jelenetek is ennek a szolgálatában állnak, nélkülük nem is lehetne megcsinálni ilyenre a filmet.

2011. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thurston ***** válasza:

Ha nem nyúlt volna olyan sokat a Perfect Blue c. klasszikus animéből, akkor simán mondanám, hogy tízpertíz. De még így is bőven megérte megnézni.

Hát amúgy ja, durva. De az ilyesmi max gazdagítja az ember lelkét. Tehát (feltételezve hogy nem láttad a Perfect Blue-t) eléggé érdemes megnézni.

2011. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a válaszokat. Személy szerint szeretm a művész jellegű filmeket,csak hát hezitálok mert általában inkább az olyan filmek tetszenek mint pl. Amélie csodálatos élete.És azt hiszem az egy másik világ:D

Meg azt hallottam,hogy kicsit szexistára sikeredett. De végülis lehet,hogy elmegyek..

2011. febr. 27. 10:54
 4/6 Thurston ***** válasza:
Ja, hát mondjuk az Amelie-hez mérten elég durva ez. De többek között ennek is köszönhető az, hogy több érzelmet kelt.
2011. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak benne szexuális utalások, de szexistának azért nem mondanám.
2011. febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán jött be.

Jól ábrázolták a csaj lelkivilágát,a küzdést,de ettől függetlenül nem maradt meg bennem túl mélyen a film.

2011. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!