Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszik a Skins 5. évada?

Hogy tetszik a Skins 5. évada?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
idáig 2 rész tetszett. a Minis és az 5. rész, most nem jut eszembe mi a neve a csávókának, ennyire nem izgat... valahogy nem tetszik túlzottan, az előző 4 évad volt a legjobb, de mostmár nem nagyon tudnak új dolgokat belevinni. volt olyan rész, azthiszem a 4. amit halálra untam, alig bírtam végig nézni. nekem ez a véleményem. meg ezek közül nincs kedvencem, az első generációban ott volt a Chris, meg a Sid, őket szerettem a legjobban. a második generációban meg az Effyt szerettem nagyon és a Freddyt.
2011. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem úgy igazán egyik rész se tetszett, bár lehet abban van a hiba, hogy számomra egyik szereplő sem túl szimpatikus. majd meglátjuk a mai részt :) a gracie-st várom még egyébként.
2011. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik! Az egész úgy sz@r ahogy van!

Teljes mértékig unszimpatikusak a szereplők, a történetek, a helyszínek. Eddig egyedül a Minis rész volt jó. Azt a hangulatot, amit annyira szerettem az első 4 évadban (önpusztító angol tinilét :P) azt hozza, de normális szereplők nélkül nem az igazi. Sztem vissza kellett volna hozni az első széria szereplőit, akik diploma után visszatérnek a városba... esetleg vhogy összehozni az eddigi 2 bandát, közös történeteket csinálni, ilyesmi. Nagyon nagy melléfogás ez az 5. évad, és tudtommal lesz 6. is uezzel a szereplőgárdával. Véleményem szerint akkor fog óriásit bukni a sorozat és egy határozott mozdulattal kaszálják a föld színéről...

2011. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a szereplőgárdával van baj a, - ők csak színészek és játszanak - hanem a karakterekkel.
2011. márc. 3. 22:47
 5/9 valakiakitnemismersz ***** válasza:
nekem tetszik ez az évad is szereplőkkel sincs gondom Chrises rész volt eddig a legjobb vele könnyen tudtam azonosulni mert én is metál arc vagyok :D
2011. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
úgy érted Rich-es? :D sztem ez a Gracie-s is jó volt, kiv. leszek az utolsó részre :)
2011. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 valakiakitnemismersz ***** válasza:
igen azz naa már félre írok
2011. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tyler913 ***** válasza:

En most neztem meg a 6. reszig es szerintem nagyon jo.Bar en a 3-4.-evadra se fujjogtam,de most ugy erzem,hogy "lightositottak",kicsit hetkoznapibba valtak a karakterek,raadasul tobb a kozos jelenet,megvan a "barati kor" feeling,ami a 2. generaciobol hianyzott.Es az uj szereplokrol sem erzem,hogy a regiek koppintasai lennenek.

Viszont azzal egyetertek,hogy jo lenne a regi szereploket visszahozni legalabb 1-2 epizod erejeig,hogy megtudjuk,mi lett veluk.Ez olyan magas labda,nem ertem,a keszitok hogy nem jatsszak meg.

2011. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett az 5. évad.


Akik a régi karakterekre vágynak: Az összes évad karaktere benne lesz a nyáron a mozikba kerülő Skins filmben! :DDD


15L

2011. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!