Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A dexter 4. évadának miért ez...

A dexter 4. évadának miért ez a vége?

Figyelt kérdés

SPOILER!!!!



Rita meghal.Teljesen szar igy az egész... MIért halna meg, miért kellett igy történnie? Miért nem lehet happy end??? Vagy csak képzelődött? Mi történt valójában?


2011. márc. 4. 13:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam az 5. évadot is, szóval egyszerű a válasz, azért hal meg, hogy lehessen folytatni a sorozatot.


Amúgy imádom ezt a sorozatot és már várom 6. évadot nagyon.

2011. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ez szinte nekem is fáj, én is imádom de most azt mondom hogy inkább ne halt volna meg és lett volna vége a sorozatnak, ez így nagyon szar, amugy meg mással is lehetett volna folytatni
2011. márc. 4. 14:26
 3/22 A kérdező kommentje:
amúgy Artur ölte meg?
2011. márc. 4. 14:35
 4/22 Thurston ***** válasza:
35%

Nekem égnek állt a p.csöm, amikor megláttam, hogy Rita ott fekszik. Imádom az ilyen endingeket. És ha megnézed az ötödik évadot, akkor látni fogod azt is, hogy ennek konkrétan így KELLETT történnie. Egyrészt különben mi értelme lett volna, hogy Dexter halogatta Trinity megölését. Semmi következménye nem lett volna annak, hogy megint elgyengült. Másrészt meg. Az ötödik évadban (többek között) Rita halálának hatására Dexter olyan szintű jellemnfejlődésen fog keresztülmenni, mint az előző évadokban összesen sem...

Ha hepiend lett volna, akkor egyáltalán nem lehetett volna folytatni a sorozatot, mert mi történne. Dexter nem fejlődne már semmilyen irányba. Mert hiába van ott neki Rita, meg a gyerekei, nem vált igazán emberivé és érzővé. Így viszont a kövi évadban pont ez fog történni.

2011. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Muszáj volt spoilerezned?
2011. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez a Rita már amúgy is irritált,szóval nem is baj,hogy megölték.

Így legalább Dex akkor gyilkol amikor akar,nem kell Ritát lesni míg elalszik. :)

2011. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Thurston ***** válasza:
Ja, egyébként Rita kicseszett idegesítő volt. Lumen ellenben milyen kicseszettül jó karakter... (Ötödik évad, ugye.)
2011. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nemtudja valaki mikor lesz 5.évad magyarul?
2011. márc. 4. 22:51
 9/22 anonim ***** válasza:
Eredeti nyelven ajánlom neked! Úgy sokkal ütősebb!
2011. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

mér spoiler-ezel gyökér?

még nem láttam a részt, mielőtt megláttam ezt a kérdést.


moderátor se igaz, hogy nem törölte...

2011. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!