Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc színészed/színész...

Ki a kedvenc színészed/színésznőd?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 12:07
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
nekem Jack Nicholson
2011. márc. 6. 12:10
 2/28 anonim ***** válasza:

Jodie Foster


Színész annyira nincsen.

2011. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Jeff Goldblum, Richard Attenborough, Jean Reno
2011. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Thurston ***** válasza:

Chris Bale.

American Psycho, The Prestige... Meg annak ellenére, hogy a Fighter egy pocsék film, az ő teljesítménye tényleg oscart érdemelt. (Nem mintha nagy jelentősséget tulajdonítanék ennek a díjnak...)


Leo Dicaprio.

Gilbert Grape, Catch me if you can, The beach...


Cate Blacnhett.

Az I'm not there-ben mocskosul jó volt Bob Dylan-ként. Meg a Bejamin Button-ban is bírtam. Igazából miatta maradt meg kelelmes emlékként az a film.


Most a Black Swan miatt eléggé megszerettem Natalie Portman-t is, aki mondjuk már a dögunalmas V for Vendetta-ban is pöpec volt.

2011. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Chris Bale-t nem szeretem, nálam ő a legrosszabb Batman, és az American Psycho-t is túlértékeltnek tartom, nem győzött meg. Leonardo Di Caprio-nak vannak jó alakításai, őt bírom, főleg a Shutter Island után.

Jodie Foster is jó volt a The Silence of the Lambs-ban.

Nekem személy szerint Jack Nicholson az olyan filmek hatására lett a kedvencem, mint a The Shining, a One flew over the cuckoo's nest, vagy a legelső Batman rész.

2011. márc. 6. 12:58
 6/28 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg kedvencem van.

Pl, Nicole Kidman, Angelina Jolie, Jodie Foster, Michelle Rodriguez, Rachel McAdams, Ali Larter, Charlize Theron, Eva Mendes, Meg Ryan, Megan Fox, Olivia Wilde, Milla Jovovich. De a nagy kedvencem Kate Beckinsale


Vin Diesel, Jack Nicholson, Jonnhy Depp, Adam Brody.

2011. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
angelina jolie és leonardo dicaprio
2011. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

Az Amerikai pszichó akkor jó, ha a könyvet is olvastad. Mivel Bale tökéletesen ugyanazt a karaktert hozza. Mellesleg akár szereted a filemt, akár nem, ha nem látod be, hogy amit csinál, az gyakorlatilag utánozhatatlan, akkor vak vagy szvsz. Az meg, hogy a legrosszabb Batmannek mondod, viccnek is gyenge. A korábbi Batmen filmet kivétel nélkül szórakoztató popmúvik, az újak pedig árnyaltamm jellemábrázolást és jellemfejlődést mutatnak be, drámaibb oldalról mutatva az eseményeket. Egyik korábbi Batmen sem tudta volna ennyire hitelesen eladni ezt a figurát. Ez meg mégcsak nem is "szerintem" kérdése, hanem aki elvakulatlanul tud ítélkezni, az elfogadja.

(Mindezt úgy mondom, hogy én személy szerint utálom Bale pofáját.)

2011. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Te emlékszel még a legelső Batman filmre? Rengeteg jellemábrázolás és jellemfejlődés van benne. (szüleinek halálának feldolgozása pl, vagy a nagy kérdés, hogy miért csinálja azt, amit csinál, stb.) Főleg, ha egybevetjük a második résszel, ami annyira darkos volt, hogy gyerekként ezért féltem tőle. Számomra Michael Keaton a nyerő, aki jobban alakítja Batman figuráját, mint CB. És nem azt mondom, hogy a Dark Knight rossz, sőt, egy nagyon jó film az is, de Chris Bale az új film gyengébb pontja.

Mindegy, nem akarlak meggyőzni, de nálam Michael marad a favorit.

2011. márc. 6. 14:05
 10/28 anonim ***** válasza:

Színész:Arnold Schwarzenegger

Színésznő:Milla Jovovich

2011. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!