Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a legrégebbi...

Melyik volt a legrégebbi pinokkió?

Figyelt kérdés

[link]


NEM EZ.


volt egy nagyon régebbi,rendes fa bábú arcú volt... ha tudtok,képeket légyszi.. FONTOS.


2011. márc. 6. 17:03
 1/7 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=XAgm1UiJ3W4



EZ!!!!!!!!

Nem tudjátok honnan tudnám letölteni? nagyon kéne ez a mese..:)

2011. márc. 6. 17:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezem ismerőseim,de innen is letudnád tölteni,persze ez nem szinkronos.Nekem ebben az időben 1972-1973 egy nagyon szép mesekönyvbe volt meg gyönyörü képekkel,azóta se láttam azt.Amugy azért irtam,hogy a linked itt legyen,ha valamelyik ismerősömnek meglenne.Ha meg lessz irni fogok.
2011. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon aranyos vagy,hogy válaszoltál,és megkérdezed. Köszönöm!!! Fontos lenne.
2011. márc. 6. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Sajna rossz hirem van.Az általad feltételezett Pinoccio egy Olasz feldolgozás 1978-bol,s bár lehet,hogy tetszik neked,de az eredeti az elötte képen levő az 1940-ben készült ( MCMXL ) ez római számmal 1940.Én ezt megtudtam szerezni szinkronnal,de való igaz nem az amit te kértél,viszont nem is az az eredeti,hanem,amit én szereztem.
2011. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ahjjj:S


Pedig 10 éves lehettem mikor én ezt állandóan néztem,és magyar volt...

Hát nem tudom,sajna már nincs meg a kazetta :( Azért köszönöm,hogy utánanéztél nekem,nagyon rendes vagy! :)

2011. márc. 7. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Még probálkozom,majd jelzek,ha sikerült,viszont,ha neked lesz meg elöbb,akkor irj legalább az emailomra.Köszi Ervin
2011. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké,csak nekem másik emailom van,kérlek írj nekem oda,mert amin regiztem ide az oldalra,az már nincs meg...:S


itt van ami él: bomosbaby@yahoo.com

2011. márc. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!