Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igazán jó szellemes dokumentum...

Igazán jó szellemes dokumentum film?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Genezis. Ha megtalálod valahol, le a kalappal.
2011. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

na pont én mondomxD Meg is találtam:

[link]

wáá megrendelem:D

2011. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Exit Through the Giftshop


Amellett, hogy nagyon kreatív, szellemes még mondanivalója is van. Idén Oscar-ra is jelölték, de sajnos nem kapta meg:)

2011. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is megtaláltam, már nézem is :D
2011. márc. 8. 18:22
 5/9 renata julia válasza:
0%
ne foglalkozz a szellemvilagal inkabb hagyd oket beken mert szellemek nem leteznek!csak demonok es oket jobb beken hagyni!amig nem keso!torodj inkabb az istennel es azzal h ot megismerd!
2011. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 melcsiboszi ***** válasza:
Mondjuk ez inkább gyerekeknek szól, de szerintem nagyon jó, a National Geographic Igazi vadon élő állatok c. sorozata. Több részt is láttam belőle, és tényleg nagyon jópofa, amellett, hogy persze ismeretterjesztő is.
2011. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem tudom pontosan mit értesz szellemes alatt, de én nagyon szeretem Michael Moore dokumnetumfilmjeit. Az igazságot tárja fel és van benne kis groteszk humor is.

Pl.: Michael Moore: Sicko, Kóla puska sültkrumpli vagy a Fahrenheit.

2011. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az összes holokauszt "dokumentum" film. NAGGGGYON SZELLEMESEK! Csak ajánlani tudom!
2011. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A szellemest kísértetesnek gondolom...és hiszek istenben...hívő ember vagyok....:)
2011. jún. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!