Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik azok a filmek amik hasonlo...

Mik azok a filmek amik hasonloak, pld Fűre tépni szabad, Félelem és rettegés Las Vegasban?

Figyelt kérdés
amik ilyen vigjátékok és tépésröl szolnak
2009. febr. 19. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én már eleve nem hasonlítanám össze ezt a két filmet. A Félelem és ... egy nagyon jó film, rendes ábrázolással, azt lehet filmnek nevezni, a Fűre tépni szabad viszont egy idétlen, dilettáns, pocsék film.
2009. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Trainspotting, egy kosaras naplója, a szomszéd fűje mindíg zöldebb...stb...De nagyon sok filmben, illetve sorozatban előjön a fűvezés.. jó és rossz formájában is. Nancy ül a fűben, fiúk a klubból stb..igaz az egyikben főszerepet kap, a másikban meg alkalmi segéd eszköz, ha valaki nagy beszélgetést akar, vagy bucsúznak valamitől:D

Émi

2009. febr. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második! Amiket te írtál, azok nem igazán és nem egytől egyig vígjátékok.
2009. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a filmekben de, fűről drogokról, a sorozatokban meg írtam hozzá, megjegyzést.

jah és ma. a Vadbarmokban és csűrre teleszívják magukat.

2009. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ezt most nem igazán értem :)
2009. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!