Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud eggy jó animét a...

Valaki tud eggy jó animét a Naruto, naruto shippuden, bleach, fullmetal alchemist, nana, lovely complex, death note, shiki, soul eater, vampire knight-ön kívül?

Figyelt kérdés
de abba nem vagyok biztos hogy az aang legendája anime de azt is láttam!
2011. márc. 11. 21:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
ja és az airt és a d.n angelt is láttam + most nézem a one piecet!!
2011. ápr. 8. 15:50
 12/22 A kérdező kommentje:
és az Angel beats, a special A, meg még a kaichou wa maid-sama!! EZEKET IS MIND LÁTTAM.
2011. ápr. 15. 11:30
 13/22 A kérdező kommentje:
+Shugo Chara
2011. ápr. 22. 13:32
 14/22 A kérdező kommentje:

D Gray man Air gear.

Bocsi hogy mindig írom csak nem akarom hogy valaki ugyan azt leírja!

2011. máj. 6. 20:57
 15/22 anonim válasza:
Umineko no naku koro ni
2011. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
skip beat, Peach girl, ha tetszenek a régebbi rajzolású animék akkor hana yori dango ajánlom ezt imádom: full metal panic, spirál, ituzarana kiss , paradise kiss,nodame cantabile, higasi no eden, conan a decektív, fruit basket,
2011. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
az előző vagyok ha szabd tudnom fiú vagy-e vagy lány mert akkor merészebben írogatnám a dolgokat ha tudom milyen stílusú animéket szeretnél
2011. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!! :)

Öszintén megmondom hogy már elég nehéz lenne olyat írni amit nem láttam, mivel több mint 80 animét láttam...(bár ezzel nem kéne dicsekedni)

de azért várom a válaszokat!! ^^

Ja, és az előző kérdésre válaszolva : fiú vagyok, de jöhet shoujo is mert azt is szeretem és láttam már sokat. *-* (de ezzel sem kéne dicsekedni >.< )

2011. dec. 27. 14:21
 19/22 anonim válasza:

hát ha ezzel segítek akkor tessék : (én is sok animét láttam és azért szeretem ezt az oldalt mert mindent meg találok akár műfajonként)

[link]

2012. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

köszönöm!!!

hát eddig én is az animeaddicts-al néztem ismertetőket de keresgélni nem nagyon keresgéltem....de mostmár fogok :)

2012. jan. 6. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!