Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyhogy nincs gyereke a...

Hogyhogy nincs gyereke a barátok köztben Kingának?

Figyelt kérdés

Én nem nézem olyan régóta a sorozatot, hogy ezt tudnám... De látok A YouTuben ilyen videókat: http://www.youtube.com/watch?v=m3Rc3UJhr-g


Szóval hogyhogy nincs gyereke?


2011. márc. 14. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy elvetélt, vagy méhen kívüli volt, valami ilyesmi. Vagy mindkettő egyszerre, a Barátok Köztben sosem lehet tudni. Sajnos nem tudom pontosan, mert nem nézem, a googleban meg egyik helyen vetélés volt, másikon meg méhen kívüli. Azért szerintem mondjuk nem ugyanaz.
2011. márc. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kingát, ha jól emlékszem elvetélt. Valami okból kifolyólag nem tartotta meg a babát, ezért megharagudott rá Magdi anyus és sokáig haragban voltak Gézával. Hosszú ideig olyan álmai voltak, hogy Gézának és Neki született egy kisfia, Géza mindig hazaért, az ölébe kapta, Ő elmosolyodott és egy idilli család voltak.
2011. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Kinga
2011. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 14. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!